Dominik Horodyński Wycinanie drzew

Kompleksowe usługi związane z wycinką drzew

Ogrodnictwo
ul. Kolejowa 58, 40-606 Katowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Dominik Horodyński Wycinanie drzew

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Dominika Horodyńskiego zajmujemy się wycinaniem drzew oraz wykonywaniem wszelkiego rodzaju usług ogrodniczych już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Dominika Horodyńskiego działamy prężnie na polskim rynku już od niemal dekady. Zajmujemy się kompleksowymi usługami wycinki drzew. Głównie działamy na terenie województwa śląskiego, lecz przyjmujemy zlecenia na terenie całej Polski. Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny architektury krajobrazu. Zależy nam na estetycznym wykonaniu pracy.

Oferujemy Państwo usługi takie jak między innymi:

- wycinka drzew metodą alpinistyczną, obalania i przy użyciu podnośnika koszowego,
- wycinka drzew samosiewów, chwastów, drzew poniżej 10 roku,
- cięcia sanitarne, techniczne, prześwietlające,
- ścinka drzew owocowych,
- kształtowanie zieleni,
- usuwanie skutków wichur.

Ponadto zajmujemy się utylizacją, wywozem, koszeniem trawników, przycinaniem żywopłotów. Projektujemy ogrody przydomowe i tereny zielone. Zakładamy trawniki z siewu, przygotowujemy ogród na zimę, odśnieżamy.

Oferujemy również drewno opałowe na sprzedaż. Wykonujemy kompozycje wodne i skalniaki. Gwarantujemy również uporządkowanie terenu po wykonaniu pracy (usunięcie pni i gałęzi).

Posiadamy specjalny sprzęt do wycinki drzew i krzewów, cięcia żywopłotów, pielęgnacji trawników. Działamy sprawnie i terminowo. Dysponujemy także własnym transportem oraz zestawami narzędzi do renowacji terenów zieleni. Pracujemy też przy użyciu koparko-ładowarki i podnośnika koszowego.

Przeprowadzamy także szeroki zakres usług sezonowych związanych z usuwaniem śniegu z dachów oraz posesji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bieruńsko-lędziński, Chorzów, gliwicki, Katowice, mikołowski, Mysłowice, Sosnowiec

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
A
Marek Aleksander
Od dwóch miesięcy próbuję się skontaktować z firmą Horodyński. Dziesięć razy dzwoniłem i pisałem esemesy w sprawie oględzin na posesji, żadnego rezultatu. Firma widmo.

Słowa kluczowe