1+1 Amex Przeprowadzki

Przeprowadzki na każdą kieszeń, szybko i profesjonalnie.

Przeprowadzki
ul. Krucza 8a, 40-758 Katowice śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 545 350
322529353
amex@przeprowadzki.katowice.pl
http://www.wynajemhds.pl
322040114
http://www.przeprowadzki-amex.com
Gliwice ul. Bojkowska 49
691917737
322040144
1+1 Amex Przeprowadzki

Informacje

O nas
Firma "1+1 Amex" działa na rynku przeprowadzek od kilkunastu lat, swoje usługi świadczy na terenie Górnego Śląska, kraju oraz w transporcie międzynarodowym. Przeprowadzamy mieszkania, domy, firmy prywatne i państwowe, szpitale, biblioteki, muzea, sądy, archiwa, banki. Transportujemy pianina, fortepiany, antyki, sprzęt elektroniczny, kserokopiarki o różnych gabarytach, kasy pancerne i sejfy, lady chłodnicze, maszyny poligraficzne i stoły bilardowe. Specjalizujemy się w transporcie ciężarów o masie do 600 kg.

Firmę naszą cechuje tak ważny w przeprowadzkach profesjonalizm, czyli idealna organizacja pracy. Nasza strategia pozwala skrócić czas wykonywania usługi i jest gwarantem, że mienie klienta jest na każdym jej etapie całkowicie bezpieczne. Jesteśmy w stanie podjąć się każdej przeprowadzki i doprowadzić ją do efektywnego końca, gdyż nasza firma jest solidna i pod każdym względem świetnie do tego przygotowana. Firmę cechuje rzetelność, uczciwość i punktualność, a zadowolenie klienta z naszej pracy jest istotą naszego działania. Jesteśmy firmą bezpieczną i pewną, posiadającą rzesze zadowolonych klientów, którzy teraz, bez obaw, powierzają usługi naszej firmy swoim znajomym. W przeciwieństwie do tak wielu firm przeprowadzkowych istniejących obecnie na rynku, nad ilość przedkładamy jakość, rzetelność, bezpieczeństwo oraz umiarkowane, konkurencyjne ceny.

Sprawne i niejednokrotnie wykonywane na szeroką skalę przez nas akcje specjalistyczne są odzwierciedleniem kompetencji i doświadczenia całego naszego zespołu. Pracowaliśmy dla bardzo wymagających klientów, którzy nigdy nie zawiedli się na naszej rzetelności i umiejętności solidnego działania. Jesteśmy przecież profesjonalistami i niekwestionowanym liderem na rynku przeprowadzek a sukces jest wpisany w każde nasze działanie. Firma "1+1 Amex" posiada wszelkie niezbędne ubezpieczenia, certyfikaty i referencje rekomendujące wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Przeprowadzka Katowice, przeprowadzki.
Opis działalności
Firma "1+1 Amex" jest jedną z najstarszych firm przeprowadzkowych na Górnym Śląsku. Jako niekwestionowany lider w swojej branży świadczymy usługi także poza granicami Śląska oraz posiadamy duże doświadczenie w organizacji przeprowadzek międzynarodowych na terenie całej Europy. Przeprowadzka Katowice, przeprowadzki, przeprowadzki ekspresowo, przeprowadzki firm, przeprowadzki biur, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki tanio, przeprowadzki solidnie, transport mebli, transport maszyn, transport sejfów, transport fortepianów, eksmisje mieszkań, relokacje mieszkań, usługi transportowe.
Produkty i usługi
Organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań prywatnych, domów, małych i dużych firm, magazynów, sklepów, hurtowni, banków itp.

Posiadamy spore doświadczenie w przenoszeniu ciężkich kserokopiarek, co gwarantują referencje firmy Oce Poland, z którą współpracujemy od wielu lat.

Firma zapewnia:
• wcześniejsze dostarczenie kartonów,
• na życzenie klienta pakowanie i rozpakowanie zawartości mebli,
• demontaż i montaż wyposażenia,
• prawidłowe zabezpieczenie mienia podczas transportu,
• zniesienie mienia do meblowozu i wniesienie do docelowych pomieszczeń,
• rozstawienie wyposażenia w nowej lokalizacji,
• wypoziomowanie mebli,
• wiercenie otworów i montaż haków na elementy wiszące.

Posiadamy materiały do zabezpieczenia rzeczy, sprzętów kruchych i delikatnych takie jak:
• wypełniacze styropianowe,
• gąbki ochronne,
• folię bąbelkową,
• koce bawełniane,
• pianki,
• opakowania tekturowe,
• pojemniki z tworzywa sztucznego,
• kartony.

Są one gwarancją bezpieczeństwa przewożonych rzeczy i tego, że wpierwotnym stanie, nieuszkodzone dojadą na miejsce przeznaczenia.

Firma zawsze działa bez zarzutu i poleca usługi na najwyższym poziomie.

Usługi oferowane przez naszą firmę można podzielić na:

TRANSPORTOWE
Firma nasza zapewnia meblowóz oraz kierowcę, który służy pomocą w ułożeniu i zabezpieczeniu przewożonych rzeczy na samochodzie. Załadunek oraz rozładunek należy do klienta.

STANDARDOWA
Firma zapewnia meblowóz oraz pracowników, którzy załadują, zabezpieczą i rozładują wyposażenie w nowej lokalizacji orazustawią meble według życzenia klienta. Klient samodzielnie pakuje się we własne kartony lub zakupione w naszej firmie.

KOMPLEKSOWA
Firma nasza wykonuje wszystkie czynności związane z przeprowadzką, pakuje, zabezpiecza meble, znosi wyposażenie do meblowozu, a następnie przewozi i rozpakowuje w miejscu docelowym. Jeśli planują Państwo przeprowadzkę firmy, biura, magazynu lub archiwum zalecamy wcześniejszy kontakt z naszą firmą w celu ustalenia terminu oględzin.
Marki i specjalizacje
Przeprowadzka Katowice, przeprowadzki ekspresowo, przeprowadzki firm, przeprowadzki biur, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki tanio, przeprowadzki solidnie, transport mebli, transport maszyn, transport sejfów, transport fortepianów, eksmisje mieszkań, relokacje mieszkań, usługi transportowe, usługi przewozowe, wywóz na wysypisko, magazynowanie, porządkowanie pomieszczeń, rozładunki towarów, przewóz pianin, przeprowadzka, przeprowadzki, przeprowadzki ekspresowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
klient
Bardzo polecam Pan Adam! Jest przemiłym człowiekiem, bardzo pomocnym i zawsze można na nim polegać!
K
klient
Świetni fachowcy, dobre ceny, polecam!
K
klient
Świetni fachowcy, dobre ceny, polecam!
K
Klient
Rewelacyjna ekipa bardzo polecam
K
Klient
Rewelacyjna ekipa bardzo polecam
K
Klient
Polecam
K
klient
Dobrze zorganizowani, wiedzą jak usługe wykonać dobrze i fachowo polecam

Słowa kluczowe