Kancelaria Doradztwa Podatkowego Bofir Teresa Buda

Profesjonalna obsługa księgowa

Biura rachunkowe
ul. ks. Ściegiennego 7, 40-114 Katowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Bofir Teresa Buda

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Doradztwa Podatkowego, której właścicielką jest Teresa Buda, działa w branży od 1998 roku. Siedziba działalności znajduje się w Imielinie, na terenie województwa śląskiego. Firma oferuje usługi księgowe.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie podatków i rachunkowości. Kancelaria Doradztwa Podatkowego od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu dokumentacji finansowej firm, przedsiębiorstw i działalności gospodarczych. Zakres usług obejmuje przede wszystkim opracowanie raportów finansowych, prowadzenie ewidencji oraz raporty okresowe. W ofercie znajdują się również między innymi:

- prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- outsourcing księgowości,
- zarządzanie finansami,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- ryczałt ewidencjonowany,
- nadzór finansowy.

Biuro rachunkowe zajmuje się także reprezentowaniem Klienta w postępowaniu przed sądami administracyjnymi oraz obsługą kadrowo-płacową. Księgowi prowadzą dokumentacje pracownicze takie jak listy płacowe, czy karty wynagrodzenia pracowników, przygotowują dokumentacje zasiłkowe oraz sporządzają umowy o pracę, o dzieło i zlecenie. Uzupełnieniem działań jest rozliczanie składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne. Usługi realizowane są bardzo rzetelnie i z należytą starannością. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jagoda
Usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie. Korzystam z ich pomocy od wielu lat. Można na nich polegać!