Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o

WE DELIVER SOLUTIONS

Automatyka
ul. Ligocka 103 (Park Przemysłowy Katowice Biurowiec 9.1), 40-568 Katowice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 278 70 80
Adres korespondencyjny
ul. Ligocka 103 (Park Przemysłowy Katowice Biurowiec 9.1), 40-568 Katowice śląskie

Informacje

O nas
Blumenbecker Engineering Polska to prężnie działająca na rynku firma, specjalizująca się w integracji zautomatyzowanych systemów produkcyjnych, transportu technologicznego, robotyki i informatyki przemysłowej.
Blumenbecker Engineering Polska jest cenionym na rynku partnerem biznesowym, gwarantującym Państwu uzyskanie znaczących korzyści ze współpracy – solidność, doświadczenie i profesjonalizm naszych inżynierów przekładają się na krótszy czas realizacji projektów i optymalizację kosztów inwestycji.
Blumenbecker Engineering Polska oferuje szerokie spektrum rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji w oparciu o maszyny i urządzenia sprawdzonych i uznanych światowych producentów.
Bogate doświadczenie pozwala nam na specjalizację w kompleksowym zarządzaniu, nawet bardzo skomplikowanymi i dużymi projektami. Wspieramy również naszych klientów usługami zwiększającymi komfort pracy, zarówno osób przy produkcji, jak i menedżerów odpowiedzialnych za obszary nieprodukcyjne.

Posiadamy kompetencje i doświadczenie pozwalające nam na sprawną realizację projektów obejmujących:
| uruchomienie i modernizacje linii produkcyjnych
| projektowanie i wdrażanie zrobotyzowanych stanowisk pakujących i paletyzujących
| integrację zautomatyzowanych systemów logistycznych dla produkcji
| projektowanie systemów sterowania dla procesów przemysłowych
| wdrażanie systemów informatycznych dla wsparcia produkcji
| optymalizację infrastruktury, wydajności linii produkcyjnych i maszyn
| konsultacje i doradztwo
| wsparcie serwisowe
Opis działalności
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. to prężnie działająca na rynku firma, specjalizująca się w integracji zautomatyzowanych systemów produkcyjnych, transportu technologicznego, robotyki i informatyki przemysłowej. Wspieramy również naszych klientów usługami zwiększającymi komfort pracy samej produkcji, jak i menedżerów odpowiedzialnych za obszary nie produkcyjne oferując m.in. konsultacje i doradztwo, analizę i optymalizację posiadanej infrastruktury oraz wydajności linii i maszyn.
Produkty i usługi
WYDAJNE ROZWIĄZANIA DLA LINII PRODUKCYJNYCH

Automatyka przemysłowa to skomplikowany proces wykorzystujący szereg systemów, począwszy zagadnień transportu technologicznego poprzez systemy zrobotyzowane, wizualizację produkcji, tworzenie i zarządzanie bazami danych produkcyjnych, a na technologii sterowania maszynami i całymi liniami kończąc. Rolą integratora, jakim jest Blumenbecker Engineering Polska jest łączenie różnorodnych, niezależnych i nie współpracujących komponentów w jeden spójny system spełniający wymagania przyszłego użytkownika.

STANOWISKA PAKUJĄCE I PALETYZUJĄCE – NASZA SPECJALIZACJA
Nasze zadanie jako integratora skupia się bardzo często na modernizacji ostatniego etapu produkcji jakim jest obszar pakowania i paletyzacji - dostosowujemy wówczas parametry pracy takiego stanowiska do wymagań wydajnościowych całej linii. Rozbudowujemy je o dodatkowe maszyny takie jak przenośniki, roboty, szybkie i zautomatyzowane kartoniarki, oklejarki, automatyczne etykieciarki czy zaawansowane technicznie owijarki lub kapturownice.

SYSTEMY STEROWANIA - PERFEKCYJNA ORGANIZACJA PRODUKCJI
Blumenbecker Engineering Polska oferuje usługi w zakresie modernizacji, projektowania, dostarczenia i uruchomienia systemów sterowania zgodnie z wymaganymi i specyfikacją przyszłych użytkowników oraz przy uwzględnieniu standardów i norm bezpieczeństwa.

TRANSPORT TECHNOLOGICZNY I LOGISTYKA - OPTYMALIZACJA WYDAJNOŚCI PRODUKCJI
Dostarczamy kompleksowe systemy transportowe i logistyczne obejmujące wszystkie elementy, począwszy od doboru przenośników i urządzeń wspomagających, na systemach bezpieczeństwa kończąc.

SYSTEMY WIZYJNE - WZROK AUTOMATÓW
Wykorzystując nowoczesne czujniki wizyjne, kamery, obiektywy, systemy oświetlaczy oraz pozostałe komponenty wizyjne, Blumenbecker IPS Polska opracowuje i wdraża zaawansowane systemy wykorzystywane do realizacji pomiarów i kontroli jakości czy pozycjonowania robotów.
Marki i specjalizacje
Dostarczamy kompletne linie lub pojedyncze cele zrobotyzowane w oparciu o roboty Kuka, Fanuc, Kawasaki.
Oferujemy przygotowanie i wdrożenie oprogramowania na sterownikach przemysłowych wiodących producentów (np. SIEMENS, Allen Bradley) oraz wykonujemy modernizacje systemów sterowania starszego typu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń