Vertus s.a. Konsorcjum prawno finansowe

Oferujemy pomoc prawną oraz usługi windykacyjne dla przedsiębiorstw

Windykacja długów i należności
ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Vertus s.a. Konsorcjum prawno finansowe

Informacje

Opis działalności
W Konsorcjum Prawno-Finansowym Vertus oferujemy naszym klientom obsługę prawną dla firm z zakresu prawa podatkowego i nie tylko już od 2001 roku. Naszą specjalnością są czynności windykacyjne. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, ale posiadamy też przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Konsorcjum Prawno-Finansowym Vertus zajmujemy się kompleksową obsługą prawną dla przedsiębiorstw na terenie całego kraju już od niemal dwóch dekad. Wieloletnie doświadczenie na rynku w obsłudze podmiotów gospodarczych pozwala nam na stworzenie długotrwałej, owocnej współpracy i więzi z Klientami - co z kolei przekłada się na jakość usług. Nasza oferta składa się z trzech głównych filarów.

W pierwszym filarze - Departamencie Windykacji - nasi doświadczeni psycholodzy, ekonomiści i prawnicy są gwarancją odzyskania należności.

W drugim filarze - Departamencie Consultingu i Pozyskania Kapitału - świadczymy Państwom usługi doradcze z zakresu pozyskiwania środków unijnych i nie tylko, co dramatycznie może zwiększyć konkurencyjność Państw przedsiębiorstw na dzisiejszym, przesyconym rynku.

W trzecim filarze - Departamencie Prawnym - nasi doświadczeni prawnicy oferują dla Klientów pełen zakres obsługi prawnej. Najwyższym priorytetem w świadczonej przez nas obsłudze prawnej jest indywidualne podejście do każdej sprawy i Klienta.

Siedziba naszego Konsorcjum Prawno-Finansowego Vertus zlokalizowana jest w Katowicach. Posiadamy do Państw dyspozycji przedstawicielstwa na terenie miast Warszawa, Gdańsk oraz Poznań.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
G
Marek Galek
Skuteczna firma, polecam z czystym sumieniem