Fhu Jacek Jacek Dziurdzia

Wykonujemy szeroki zakres instalacji sanitarnych i nie tylko

Hydrotechnika
ul. Marmurowa 15, 40-656 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fhu Jacek Jacek Dziurdzia

Informacje

Opis działalności
W Firmie Handlowo-Usługowej Jacek zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych, montażu kotłów i urządzeń grzewczych już od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, a założycielem jest Jacek Dziurdzia. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Handlowo-Usługowej Jacek działamy prężnie na polskim rynku już od niemal półtorej dekady. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych, montażu kotłów i urządzeń grzewczych. Wieloletni staż w tej branży pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, a systematycznie poszerzany o kolejne nowoczesne urządzenia asortyment sprzętowy jest dla naszych klientów gwarancją dokładności i bezpieczeństwa naszych instalacji.

Nasza oferta obejmuje usługi z takich zakresów jak między innymi:

- instalacje hydrauliczne,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacja grzejników,
- instalacjami podłogowymi,
- kotłownie gazowe, olejowe, eko-groszek, pelet,
- instalacja kolektorów słonecznych,
- przyłącza do budynku,
- instalacjami wewnętrznymi,
- rekuperacje.

Ponadto wykonujemy także przydomowe oczyszczalnie ścieków, instalacje gazowe wraz z przeglądami i nie tylko. Montujemy instalacje sanitarne z wykorzystaniem tylko i wyłącznie markowych, sprawdzonych części i elementów, co zapewnia naszym klientom solidną pracę instalacji przez długie lata.

Cechuje nas profesjonalizm i rzetelność. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy terminowo. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie. Nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie pytania związane z ofertą oraz zaproponują wizytę instalatora w najdogodniejszym dla Państwa terminie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pex,