Fhu Jacek Jacek Dziurdzia

Montaż i przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz urządzeń grzewczych

Hydraulicy
ul. Marmurowa 15, 40-656 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fhu Jacek Jacek Dziurdzia
ul. Marmurowa 15, 40-656 Katowice śląskie
Telefon
Fhu Jacek Jacek Dziurdzia

Informacje

Opis działalności firmy Fhu Jacek Jacek Dziurdzia w Katowice
Jacek Dziurdzia jest właścicielem Firmy Handlowo-Usługowej Jacek. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, w województwie śląskim. Działamy od 2007 roku w branży hydraulicznej. Do naszych głównych usług należy montaż instalacji sanitarnych oraz urządzeń grzewczych, a w tym kotłów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Jacek podejmujemy się projektowania oraz montażu niezbędnych przyłączy sanitarnych do domów oraz obiektów usługowych.

Jakie instalacja sanitarne podłącza firma Jacek z Katowic?

Montujemy przede wszystkim instalacje wodno-kanalizacyjne zapewniające stały dostęp do wody oraz pozwalające na bezpieczenie odprowadzanie nieczystości płynnych. W zależności od możliwości technicznych budynku, a także działki montujemy także instalacje gazowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Jakie urządzenia grzewcze podłącza firma Jacek z Katowic?

Urządzenia grzewcze, jakie wykonujemy to przede wszystkim centralne ogrzewanie lub instalacje podłogowe. Możemy zamontować tradycyjne grzejniki i podłączyć je do zaprojektowanej przez nas kotłowni. Zamontujemy także:
- kotłownie olejowe, gazowe, na pellet i ekogroszek
- kotłownie kondensacyjne
- pompy ciepła do wody użytkowej
- rekuperatory
- instalacje gazowe w miedzi i stali
- instalacje wodne PEX
- kominki z płaszczem wodnym
- grzejniki Purmo
- kominy z kwasówki
- kolektory słoneczne
- stacje uzdatniania wody

Warto nadmienić, że Klientom oferujemy montaż sprawdzonych kotłów i pieców grzewczych takich marek jak Brotii, Vaillant, i De Dietrich.

W razie jakichkolwiek problemów z działaniem kotła, instalacji wodno-kanalizacyjnej, czy innych urządzeń grzewczych zapewniamy kompleksowy serwis hydrauliki!

Jakie inne usługi hydrauliczne oferuje firma Jacek?

Usługi hydrauliczne, które oferujemy Klientom to także przeróbki instalacji centralnego ogrzewania i pomoc w modernizacji rur oraz urządzeń sanitarnych w całym budynku.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu inwestorów budowlanych, ale także osoby prywatne planujące prace wykończeniowe lub remontowe - firma Jacek z Katowic.
Zasięg działania
Firma Fhu Jacek Jacek Dziurdzia z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń