BIO Innovative Technology Sp. z o.o. Bezinwazyjne Osuszanie Budynków

Osuszanie budynków
ul. Mickiewicza 4 (SDH "Skarbek"), 40-954 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
505 605 905
Adres korespondencyjny
ul. Mickiewicza 4 (SDH "Skarbek"), 40-954 Katowice śląskie

Informacje

Siedzibą BIO Innovative Technology Sp. z o.o. Bezinwazyjne Osuszanie Budynków jest Katowice w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Osuszanie budynków.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 505 605 905 lub mailową: biuro@biodry.pl
Jeśli chcesz nawiązać z BIO Innovative Technology Sp. z o.o. Bezinwazyjne Osuszanie Budynków kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 40-954 Katowice ul. Mickiewicza 4 (SDH "Skarbek"),.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom BIO Innovative Technology Sp. z o.o. Bezinwazyjne Osuszanie Budynków, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.