Brzytwa Mać Sp. z o.o.

Usługi barberskie

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Mikołowska 20B, 40-067 Katowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Brzytwa Mać Sp. z o.o.
ul. Mikołowska 20B, 40-067 Katowice śląskie
NIP
6342998619
Telefon
Brzytwa Mać Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Brzytwa Mać Sp. z o.o. w Katowice
Zakład Barberski Brzytwa Mać to miejsce, w którym każdy mężczyzna zadba o swój wygląd! Działamy na rynku od 2021 roku, a nasz zespół tworzą doświadczone, wykwalifikowane oraz pełne zapału osoby. Zapraszamy do salonu, który znajduje się w Katowicach.
Produkty i usługi
Nie tylko kobiety mogą pozwolić sobie na relaks w fryzjerskim fotelu! W naszym salonie każdy mężczyzna może liczyć na wysoki standard obsługi. Dbamy nie tylko o Twój wygląd, ale i o dobre samopoczucie, dlatego poza usługami barberskimi, zapewniamy również przyjazną, luźną atmosferę. Wypijesz u nas kawę lub inny, zimny napój, który z pewnością powoli Ci się rozluźnić i naładować baterie!
Usługi:

- strzyżenie włosów krótkich,
- strzyżenie włosów długich,
- strzyżenie brody,
- odsiwianie i tonowanie włosów na głowie oraz brody.

Wykonujemy także depilację woskiem partii takich, jak uszy czy nos. Poza tym oferujemy również maski oczyszczające, rozświetlające i nawilżające, a w tym na przykład maskę algową z ampułką.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zakład Barberski Brzytwa Mać znajduje się w Katowicach, a więcej informacji znajdziesz na firmowej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.
Zasięg działania
Firma Brzytwa Mać Sp. z o.o. z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
J
jan
polecam

Słowa kluczowe