Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Sorbex" Bogusław Soremski

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Milowicka 1c, 40-312 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Sorbex" Bogusław Soremski działa w branży Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Katowice.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (32) 73... lub mailową: biuro@sorbex.pl
Z przedstawicielem firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Sorbex" Bogusław Soremski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 40-312 Katowice ul. Milowicka 1c,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Sorbex" Bogusław Soremski w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
klient
Polecam. Bardzo dobra, warta uwagi firma.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.