Global-24 Agencja Detektywistyczna

Realizacja zleceń detektywistycznych

Agencje detektywistyczne
ul. Modelarska 18/205, 40-142 Katowice śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Global-24 Agencja Detektywistyczna

Informacje

Opis działalności
Agencja Detektywistyczna Global-24 znajduje się w Katowicach. Działa ona od 2016 roku. Właścicielem agencji jest Sergo Mkrtczyan.
Produkty i usługi
Global 24 to agencja detektywistyczna podejmująca się spraw prywatnych. Pomagamy rozwiązać problemy osobiste i rodzinne, zbierając niezbędne informacje czy dowody w sprawie. Od strony biznesowej, korzystanie z usług detektywa niejednokrotnie pozwala na zdobycie strategicznie ważnych informacji, których właściciel firmy nie byłby w stanie zdobyć samodzielnie.

Pewne rodzaje spraw, które są najczęściej powierzane detektywom, mogłoby być prowadzonych wyłącznie przez policję (np. zaginięcia i poszukiwania osób/mienia), jednak niektóre z nich, takie jak sprawy dowodowe w przypadku spraw rozwodowych, mogą być rozwiązane jedynie przy współpracy z agencją detektywistyczną. Niejednokrotnie, np. w przypadku poszukiwania zaginionych osób – i my polecamy takie rozwiązanie–- gwarancją zwiększenia szans na sukces jest prowadzenie śledztwa detektywistycznego równolegle do postępowania prowadzonego przez Policję.

W naszej firmie pracują sami licencjonowani detektywi, dla których usługi detektywistyczne to nie tylko praca, ale również pasja. Ponadto zdajemy sobie sprawę jak trudno może być Państwu poznać prawdę, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem.

Zakres usług detektywistycznych to między innymi :
- sprawy partnerskie,
- poszukiwanie osób i mienia,
- wywiad gospodarczy,
- odzyskiwanie danych,
- wykrywanie podsłuchów i zagłuszanie.

Szczegółową ofertę oraz zakres naszych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
ogonowicz
Usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie. Warto było się do nich odezwać.
F
feurig59
Godna polecenia agencja detektywistyczna. Pomyślnie rozwiązana sprawa. Jestem w pełni zadowolony.