Alicja Sawicka

Reklama zewnętrzna
ul. Ogrodowa 20, 40-759 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Reklama zewnętrzna to branża, w której Alicja Sawicka prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Katowice w województwie śląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Alicja Sawicka poprzez email: formart@post.pl .
Firma świadczy działalność pod adresem 40-759 Katowice ul. Ogrodowa 20,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Alicja Sawicka: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Uważamy, że Alicja Sawicka poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jadwiga
Pani Alicja to bardzo dobry, fachowy, rzetelny psycholog, ale przede wszystkim ciepła i empatyczna osoba. Mogę tylko na teraz podziękować Pani Alicji za pomoc w "stawieniu czoła" problemom, z którymi przyszło mi się zmierzyć w danej sytuacji życiowej. Pani Alicja nie tylko słucha i wczuwa się w problemy, ale też podpowiada, szuka rozwiązań, pokazuje "inną stronę medalu". Oswaja z lękami lub próbuje mobilizować w zależności od sytuacji. A przede wszystkim pomaga. Tak po ludzku. Z czystym sumieniem polecam Panią Alicję, jako bardzo dobrego psychologa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.