Jolcar Jolanta Morawska

Wynajmujemy samochody krótko i długoterminowo

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Orzeszkowej 19, 40-581 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jolcar Jolanta Morawska

Informacje

Opis działalności
W Jolcar zajmujemy się krótkoterminowym i długoterminowym wynajmem samochodów. Na rynku działamy już od 1989 roku. od Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, a założycielką działalności jest Jolanta Morawska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Jolcar wiemy, że samochód jest wygodą, z której nie chcemy rezygnować. Niezależnie od tego czy wybieramy się na wycieczkę czy jedziemy w interesach firmowych lub też gdy z jakiegoś powodu nasze prywatne auto nie nadaje się do użytku. Z tego względu zajmujemy się wynajmem długo i krótkoterminowym różnego rodzaju samochodów na terenie całej południowej Polski.

Na rynku działamy już od ponad trzech dekad, co pozwoliło nam na dogłębne poznanie rynku i Państwa oczekiwań. W trosce o zadowolenie Klientów systematycznie poszerzamy naszą flotę dostępnych pojazdów i obsługiwane tereny. Obecnie działamy na terenie takich miast jak Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław, Częstochowa, a także Warszawa.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne pojazdy, zarówno limuzyny, jak i samochody osobowe, osobowe ciężarowe, vany i samochody combi. Posiadamy pojazdy takich marek jak:

- Fiat,
- Ford,
- Opel,
- Renault,
- Mercedes,
- Peugeot.

Wynajem długoterminowy jest doskonałym rozwiązaniem , jeżeli Państwa firma rozpoczyna działalność bądź potrzebuje samochodu dla swojego pracownika. Nasze przedsiębiorstwo przygotowało atrakcyjną ofertę, która zapewni wysoki standard usług oraz korzyści ekonomiczne.

Wszystkie pojazdy są ubezpieczone i posiadają gwarancję. Rezerwacje przyjmowane są na dane grupy samochodów, podczas ich odbioru są one w pełni zatankowane i gotowe do użycia. Na życzenie wypożyczającego istnieje możliwość podstawienia i zwrotu samochodu w dowolne miejsce, usługa ta na terenie Katowic jest bezpłatna.

Minimalny okres wynajmu trwa 24 godziny od chwili rozpoczęcia najmu. Proces wynajmu dla Państwa wygody nie jest skomplikowany. Firma wymaga jedynie dowodu osobistego lub paszportu, prawa jazdy i karty kredytowej.

Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej po więcej szczegółów.
Marki i specjalizacje
Na naszej stronie Klienci znajdą kalkulator, za którego pomocą można łatwo sprawdzić przybliżony koszt wynajmu!

Polecamy przede wszystkim Renault Clio (Grupa B), Seat Ibiza (Grupa B), Fiat Tipo (Grupa C), Toyota Avensis (Grupa D), Skoda Superb (Grupa E), Toyota RAV4 4X4 (Grupa SUV) oraz Nissan Qashqai Grupa SUV+ automatic

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń