Beisert Michał Warsztat Wulkanizacyjny

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Piotrowicka 63, 40-724 Katowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Beisert Michał Warsztat Wulkanizacyjny działa w branży Wulkanizacja i serwis opon. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Katowice.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (32) 20... lub mailowy: wulkanizacja@poczta.onet.eu
Firma świadczy działalność pod adresem 40-724 Katowice ul. Piotrowicka 63,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Beisert Michał Warsztat Wulkanizacyjny: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Beisert Michał Warsztat Wulkanizacyjny oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
8
Grzywa 80
W dniu wczorajszym (15.01) warsztat uratował mi skórę w sytuacji awaryjnej., wykazując się elastycznym i pozytywnym podejściem do klienta. Wymiana zepsutej opony została przeprowadzona szybko i sprawnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pozdrowienia z Sosnowca:)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.