"B & B" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Oleje techniczne i smary
Pokoju 3, 40-859 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(32) 254 07 57
Adres korespondencyjny
Pokoju 3, 40-859 Katowice śląskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Oleje techniczne i smary. "B & B" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ma swoją siedzibę w miejscowości Katowice w województwie śląskim.
Pracownicy "B & B" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: bb@smaryoleje.pl lub telefon: (32) 254 07 57
Firma świadczy działalność pod adresem 40-859 Katowice ul. Pokoju 3,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "B & B" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "B & B" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.