SZolej Cars Warsztat Samochodowy

Pełna naprawa i diagnostyka samochodów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Porcelanowa 57, 40-246 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
SZolej Cars Warsztat Samochodowy

Informacje

Opis działalności
SZolej Cars to przedsiębiorstwo zajmujące się pełną naprawą i przeglądem technicznym samochodów. Warsztat mieści się w Katowicach. Funkcjonuje na rynku już od 2009 roku.
Produkty i usługi
Warsztat otwiera się na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Właściciel, chcąc uzyskać pełne zadowolenie odwiedzających go osób, zaoferował im udogodnienia. Podczas przeglądu samochodu, mają Państwo możliwość skorzystania z toalety, kącika prasowego oraz mogą Państwo napić się ciepłych bądź zimnych napojów.

Firma oferuje Państwu samochód zastępczy na czas przeprowadzanych napraw. Przedsiębiorstwo posiada również kącik dla dziecka oraz własny parking. Przez cały okres przebywania w warsztacie mają Państwo zapewniony stały, darmowy dostęp do WiFi.

W ramach usług dodatkowych warsztat proponuje myjnię ręczną, holowanie pojazdów, utylizację starych opon, a także duży wybór akcesoriów samochodowych.

Szolej Cars wykona dla Państwa między innymi:

- usługi blacharskie i lakiernicze,
- naprawę zawieszenia,
- wymianę klocków i tarcz hamulcowych,
- montaż i obsługę instalacji LPG,
- ustawienie geometrii zawieszenia.

Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z właścicielem warsztatu. Zachęcamy także do bezpośredniego odwiedzenia firmy w Katowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń