Fundacja rodzin górniczych Pomoc rodzinom górniczym

Pomagamy poszkodowanym przez tragedie górnicze

Fundacje i instytucje charytatywne
ul. Powstańców 30, 40-039 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 757 26 08
Fundacja rodzin górniczych Pomoc rodzinom górniczym

Informacje

Opis działalności
Fundacja rodzin górniczych jest zespołem osób niosących pomoc poszkodowanym przez tragedie górnicze. Funkcjonujemy od 1997 roku, a nasza siedziba znajduje się w Katowicach.
Produkty i usługi
Tragedie górnicze odbijają się na nas wszystkich. Jednak dla rodzin ofiar jest to cios w samo serce. Trudno jest wyobrazić sobie, jaki ból muszą przeżywać dzieci, które straciły rodzica. Nasza fundacja w ramach pomocy oferuje wyjazdy dla dzieci i młodzieży, a także ofiaruje różne zapomogi.

Fundacja oferuje nie tylko darmową pomoc prawną, ale też pomaga ubiegać się o rehabilitację, wyjazd, czy uzyskanie stypendium. Darowizny można przekazywać na wiele sposobów. Na przykład poprzez bezpośredni przelew, czy datek na Facebooku.

Za ofiarowane pieniądze możemy organizować:

- wyjazdy rehabilitacyjne,
- wyjazdy na wczasy dla rodzin,
- zapomogi,
- stypendia.

A przede wszystkim obecność drugiego człowieka. Fundację wspiera kilkanaście przedsiębiorstw, mimo to, poszkodowanych przez tragedie górnicze cały czas przybywa.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo informację o fundacji oraz dowiedzą się Państwo, jak mogą pomóc. Na stronie posiadamy szczegółowy spis wydarzeń, które odbyły się dzięki darowiznom.

Zachęcamy do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń