NZOZ Dental

Zadbamy o Twój uśmiech

Stomatolodzy i protetycy
ul. Rolna 18, 40-555 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
NZOZ Dental

Informacje

Opis działalności
NZOZ Dental oferuje usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Siedziba znajduje się w Katowicach. Działalność istnieje od 1993 roku, świadcząc usługi w oparciu o kontrakty z NFZ oraz prywatnie.
Produkty i usługi
Wykonujemy profesjonalne zabiegi stomatologiczne. Oprócz tego proponujemy świadczenia z zakresu poradnictwa specjalistycznego chirurgii naczyń i chirurgii ogólnej. Działamy już od wielu lat, każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie, ma on możliwość wykonania pełnego zakresu kompleksowych usług stomatologicznych. Pracuje u nas wielu specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, jest to kompetentny zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje.

Oferta zawiera usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie, a także fluoryzację. Proponujemy też lakowanie, udzielamy informacji na temat tego, jak prawidłowo szczotkować i dbać o zęby. Zapewniamy diagnostykę. Wykonujemy zdjęć rentgenowskich zębów.

Stomatologia zachowawcza obejmuje usługi takie jak m.in.:
- leczenie endodontyczne (kanałowe) – nowoczesne metody, nowoczesny elektroniczny sprzęt,
- diagnostyka cyfrowa RVG,
- wybielanie zębów na jednej wizycie: lampa Zoom, biała dieta
- licówki kompozytowe,
-estetyczne odbudowy zębów,
- odbudowa złamanych koron na wkładach z włókna szkalnego.

Zajmujemy się też usługami związanymi z periodontologią i protetyką. Oferujemy uzupełnienia protetyczne Inlay, onlay, korony porcelanowe na metalu nieszlachetnym, korony porcelanowe na złocie, korony pełnoceramiczne, mosty i protezy.

Świadczymy także usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej - usuwanie zębów w narkozie, implanty, ekstrakcje chirurgiczne (głęboko złamane korzenie, pozostawione korzenie, zarośnięte korzenie), plastyka narośli kostnych i odbudowa kości szczęki i żuchwy (biomateriały).

Wnętrza Dental są eleganckie i nowocześnie wyposażone. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem takim jak radiowizjografy, kamery wewnątrzustne, mikroskopy endodontyczne. Pragniemy zapewnić Pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie, a także konkurencyjne ceny.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe