Firma Serafin cięcie wiercenie w betonie

Zajmujemy się wierceniem oraz cięciem w betonie od 2012 roku

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Słoneczna 81E/3, 40-136 Katowice śląskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 07:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 033 287
Adres korespondencyjny
40-136 Katowice ul. Słoneczna 81E/3
Firma Serafin cięcie wiercenie w betonie

Informacje

Opis działalności
W Firmie Serafin działamy w branży już od 1991 roku. Specjalizujemy się w cięciu i wierceniu w betonie. Siedziba naszej działalności znajduje się w Katowicach, a właścicielem jest Janusz Serafin. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Firmie Serafin działamy prężnie na rynku już od niemal trzech dekad. Głównym profilem naszej działalności jest cięcie i wiercenie w betonie. Wykonujemy takie usługi jak wiercenie otworów przelotowych o dowolnej długości przy użyciu najnowocześniejszych technologii i urządzeń wiertniczych. Usługi dotyczą zarówno betonu, jak i żelbetu oraz cegły.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

- technika diamentowa,
- koronki diamentowe,
- wiertła diamentowe,
- kotwy chemiczne,
- wklejanie prętów,
- wiercenie w stropach.

W zakres obowiązków wchodzi również wiercenie otworów w drzwiach, cięcie wylewek betonowych, wiercenie i cięcie w ścianach, kamieniu oraz cięcie gzymsów i posadzek przemysłowych. Uzupełnieniem oferty jest frezowanie wylewek oraz wiercenie w betonie na sucho i mokro. Zespół naszej firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyli głębokie zaufanie wśród wielu osób.

Swoim Klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Wizytówką naszej działalności są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również wszelkiego rodzaju klienci biznesowi oraz instytucje.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe