Frey Jarosław Kancelaria Radcy Prawnego

Obsługa prawna firm i spółek

Radcy prawni
ul. Sobieskiego 6/1, 40-082 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Frey Jarosław Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy kancelarię radców prawnych, której właścicielem jest Jarosław Frey. Nasza siedziba znajduje się na terenie Karowic. Świadczymy kompleksową obsługę prawną osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Każdy Klient może liczyć z naszej strony na indywidualne oraz profesjonalne podejście. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy dokładnie realizować wszystkie zlecenia, a także wyróżniamy się na tle konkurencji. Uważnie słuchamy swoich Klientów, aby w jak najlepszym stopniu odpowiadać ich potrzebom.

W kancelarii zatrudniamy wyłącznie ambitnych specjalistów, którzy są radcami prawnymi z powołania. Stawiamy na ciągły rozwój swoich kompetencji i ciągle poszerzamy swoją ofertę. Zawsze proponujemy Państwu najbardziej korzystne rozwiązania, a dobro Klienta jest dla nas wartością priorytetową.

Nasza oferta to:
- pozwy,
- zachowek,
- odszkodowania,
- opinie prawne,
- umowy handlowe,
- zadośćuczynienie,
- roszczenia prawne,
- obsługa prawna firm,
- zastępstwo procesowe,
- umowy cywilno-prawne.

Na specjalne życzenie Klientów możemy przygotować pisma procesowe. Wpisy do KRS, a także tworzenie dokumentacji przetargowej również należy do świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa, jak prawo karne, cywilne, prawo pracy, prawo autorskie oraz prawo gospodarcze.

Podejmujemy się także spraw o ochronę własności intelektualnej. Do naszych zadań należy również zniesienie służebności, skargi kasacyjne, wyzwania przed sądowe, tworzenie umowy konsorpcjum, doradztwo prawne, sprawy o mobbing, przygotowywanie dokumentów uchwał oraz sprawy o ochronę posiadania. Zawsze dążymy do ugodowych rozwiązań.

W razie pytań, prosimy o kontakt z kancelarią Jarosława Freya w Katowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gliwicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe