Ksero-Centrum Poligrafia i Elektronika

Ksero w każdym formacie

Ksero
ul. Stawowa 3/4, 40-095 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ksero-Centrum Poligrafia i Elektronika
ul. Stawowa 3/4, 40-095 Katowice śląskie
Telefon
Ksero-Centrum Poligrafia i Elektronika

Informacje

Opis działalności firmy Ksero-Centrum Poligrafia i Elektronika w Katowice
Ksero Centrum Poligrafia i Elektronika to firma z siedzibą w Katowicach. Działamy na rynku od 1990 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług poligraficznych i kserograficznych. Szeroki wachlarz wykonywanych prac sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Jako profesjonaliści na rynku dbamy, aby każdy Klient mógł skorzystać z usługi zgodnej z jego osobistymi wymaganiami. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne urządzenia umożliwiające wiele możliwości druku.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- ksero
- skanowanie,
- druk,
- laminowanie,
- bindowanie.

Ksero i druk wykonujemy na różnych materiałach w formatach od A4 do A0. Istnieje możliwość wyboru opcji czarno-białej lub kolorowej.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi projektowanie graficzne. Oferta obejmuje między innymi wizytówki, plakaty, zaproszenia okolicznościowe oraz papiery firmowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji poszukujących sprawdzonego dostawcy usług poligraficzno-kserograficznych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Katowicach - firma Ksero-Centrum.

Zasięg działania
Firma Ksero-Centrum Poligrafia i Elektronika z Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń