Castor Unia Gospodarcza Sp. z o.o.

30-letnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu myjni przemysłowych.

Czyszczące urządzenia przemysłowe
Szadoka 8, 40-801 Katowice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 206 80 20
Sekretariat
castor@castor.com.pl
http://castor.com.pl
Dział Handlowy nr. wew.39
castor@castor.com.pl
Dział Automatyki Przemysłowej nr. wew.56
info@castorautomatyka.pl
http://castorautomatyka.pl
Adres korespondencyjny
Szadoka 8, 40-801 Katowice śląskie

Informacje

O nas
Firma CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o. działa w oparciu o 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji myjni przemysłowych, zautomatyzowanych linii myjących. Specjalizujemy się w technologiach mycia przemysłowego oraz w destylacji poobróbczych ścieków przemysłowych.

Nasze biuro projektowe opracowało nowatorską technologia procesu odtłuszczania i suszenia detali przemysłowych polegającą na wykorzystaniu próżni w trakcie procesu mycia i suszenia powierzchni detali wykonanych z metali kolorowych, stali, szkła, tworzyw sztucznych, ceramiki.

Bardzo wydajny system zastosowany w myjniach próżniowych typu – VACUUM-CAST pozwala na efektywne suszenie elementów w niezwykle krótkim czasie, niezależnie od trudnych warunków suszenia (duża ilość drobnych elementów w skomasowanej formie, części z otworami itp.) przy 10-ciokrotnie mniejszym zużyciu energii w porównaniu z konwencjonalnym suszeniem gorącym nadmuchem.

Nasze produkty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, a także tworzymy od podstaw projekty spełniające oczekiwania klientów. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są patentowe produkty firmy, wyprodukowane w oparciu o know-how Castor Unia Gospodarcza Sp. z o.o.
Konstrukcja i budowa myjni spełniają wytyczne Unii Europejskiej - DYREKTYWA MASZYNOWA 2006/42/WE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi energooszczędnymi, zautomatyzowanymi, ekologicznymi myjniami: myjnie próżniowe, myjnie półhermetyczne (mycie w oparach rozpuszczalnika), myjnie ultradźwiękowe, myjnie tunelowe, myjnie natryskowe, myjnie ultradźwiękowo-natryskowe, linie myjące, myjnie warsztatowe, destylarki próżniowe do chemii organicznej, wyparki próżniowe do ścieków wodnych.

Firma CASTOR Unia Gospodarcza, swoje usługi kieruje do przemysłu samochodowego, lotniczego, okrętowego, motoryzacyjnego, jubilerskiego, optycznego.
Naszą wysoką pozycję na rynku potwierdzają renomowani współpracownicy wśród których są: Shell, 3M, Henkel, Weber Ultrasonics.
Opis działalności
CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o. - Technologie mycia przemysłowego, Projektujemy i produkujemy myjnie przemysłowe: myjnie próżniowe i destylarki do odzysku medium myjącego, myjnie i myjki ultradźwiękowe, myjnie natryskowe - tunelowe i warsztatowe Gwarancją jakości naszych usług jest ponad 30-letnie doświadczenie a nasze produkty podlegają ochronie patentowej.
Produkty i usługi
1. PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MYJNI PRZEMYSŁOWYCH:

- myjnie próżniowe (rozpuszczalnikowe i wodne)
- destylarki i wyparki próżniowe (węglowodorowe i ścieków wodnych)
- myjnie półhermetyczne (mycie w oparach rozpuszczalnika)
- myjnie ultradźwiękowe (natryskowo-ultradźwiękowe)
- myjnie natryskowe(z załadunkiem od przodu, góry, z obrotowym koszem)
- myjnie tunelowe
- myjnie taktowo-przelotowe
- wielowannowe linie myjące
- myjnie warsztatowe

Nasze myjnie przeznaczone są do mycia i odtłuszczania powierzchni metali kolorowych, stali, szkła, tworzyw sztucznych, ceramiki, służą do przygotowywania powierzchni detali przemysłowych np. przed malowaniem proszkowym, pokrywania warstwą ochronną - antykorozyjną.
Marki i specjalizacje
VACUUM-CAST 3000 - myjnia próżniowa, rozpuszczalnikowa i wodna.
Proces mycia, płukania i suszenia odbywa się w próżni. Dodatkowo mycie wspomagane jest :
- ruchem kosza,
- ultradźwiękami,
- natryskiem,
- temperaturą.
Technologia VACUUM-CAST to precyzyjne mycie i odtłuszczanie detali o skomplikowanej geometrii, ślepych otworach, dużej porowatości - zabrudzonych trudno usuwalnymi olejami, chłodziwami i pastami polerskim.
Całkowicie bezemisyjny, bezściekowy system pracy.
Certyfikaty
Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są myjnie przemysłowe podlegające ochronie patentowej: patent nr: 194638, 204670, 217042.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń