Bwr Remonty Bogusław Pernak

Remonty to nasza specjalność!

Materiały do wykańczania wnętrz
ul. Tysiąclecia 86b, 40-871 Katowice śląskie
(2 reviews) napisz opinię
Bwr Remonty Bogusław Pernak
ul. Tysiąclecia 86b, 40-871 Katowice śląskie
NIP
6431693778
Telefon
Bwr Remonty Bogusław Pernak

Informacje

Opis działalności firmy Bwr Remonty Bogusław Pernak w Katowice
Jako Bwr Remonty funkcjonujemy na rynku od wielu lat. Początkowo świadczyliśmy usługi remontowo-wykończeniowe w Anglii, natomiast teraz działamy w województwie śląskim i jego okolicach. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach. Właścicielem firmy jest Bogusław Pernak.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi remontowo-wykończeniowe. Przeprowadzamy różnego rodzaju prace w budynkach mieszkalnych, obiektach publicznych i nie tylko. Podejmujemy się realizacji niestandardowych projektów, ponieważ nie ma dla nas rzeczy nie do wykonania. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Zespół naszej firmy tworzą najlepsi specjaliści, posiadający odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w branży budowlanej. Powierzone zadania wykonujemy w sposób rzetelny, precyzyjny i z dbałością o najmniejsze szczegóły. W pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki i innowacyjne rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy był odzwierciedleniem wizji każdego klienta.

W zakres świadczonych usług wchodzi między innymi:

- malowanie,
- tapetowanie,
- sufity podwieszane,
- układanie glazury i terakoty.

Sporządzamy bezpłatne kosztorysy i dokonujemy indywidualnych wycen uzależnionych od rodzaju przeprowadzonych czynności.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy ofertę o usługi wykończeniowe pod klucz. Cały proces opiera się na sporządzeniu wraz z klientem wnikliwego projektu obiektu, dobraniu kolorów, stylu wnętrz, rodzajów materiałów i typów instalacji. Zleceniodawca na każdym etapie współpracy ma możliwość modyfikacji projektu. Dopiero po zatwierdzeniu projektu przystępujemy do realizacji wszelkich prac budowlanych, elektrycznych, stolarskich, montażowych i dekoratorskich.

Szczegóły zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Bwr Remonty Bogusław Pernak z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, będziński, bielski, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, cieszyński, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, pszczyński, Ruda Śląska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, żywiecki

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
H
Hubert
Jestem z nich bardzo zadowolony. Przyłożyli się do remontu, zrobili wszystko dokładnie tak, jak chciałem.
A
Arkadiusz
Bwr Remonty to znakomita firma remontowa. Mimo ogromnego nakładu prac wszystko wykonali bardzo precyzyjnie i zgodnie z ustalonym terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!