Adam Robak Kancelaria notarialna

Akty notarialne, poświadczenia, projekty dokumentów i pełnomocnictwa

Notariusze
ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice śląskie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Adam Robak Kancelaria notarialna

Informacje

Opis działalności
Kancelaria notarialna, której właścicielem jest Adam Robak, znajduje się w Katowicach. Notariusz prowadzi ją od 2004 roku. Działa zgodnie z zapisami ustawy Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. Rejent wykonuje czynności notarialne na zlecenie osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Czynności notarialne to ogół zadań, którymi zajmuje się rejent. Adam Robak w ramach nich m.in. sporządza akty notarialne i poświadczenia. W tym pierwszym przypadku są to umowy sprzedaży, darowizny, założycielskie spółek, a także testamenty, intercyzy i inne dokumenty. W drugim przypadku poświadczane jest prawo do dziedziczenia, przebywanie w danym miejscu, okazanie dokumentu, pozostawanie przy życiu oraz własnoręczność podpisu i zgodność wypisów, odpisów i wyciągów z oryginalnym dokumentem. W ramach kompleksowych czynności notarialnych rejent przygotowuje także wypisy, odpisy i wyciągi z dokumentów oraz projekty dokumentów, aktów i oświadczeń. Klienci kancelarii mogą też zlecić takie czynności jak:
-doręczanie oświadczeń,
-spisywanie protokołów,
-sporządzanie protestów weksli,
-sporządzanie protestów czeków.
-przechowywanie papierów wartościowych,
-przechowywanie pieniędzy,
-przechowywanie dokumentów.

W celu umówienia spotkania najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila. Więcej informacji o kancelarii notarialnej Adama Robaka znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
T
thefender
Miła atmosfera i pełen profesjonalizm to wyznaczniki tej kancelarii. Prowadzę firmę i to doceniam.
K
kris1967
Zależało mi na czasie, dlatego cieszę się, że notariusz sprawnie przygotował umowę. Widać, że ma doświadczenie.
B
Bogusss
Notariusz przygotowuje różne akty notarialne. Nie ma żadnego problemu ze sporządzeniem umowy sprzedaży, testamentu czy też intercyzy. Kilka razy byłem w tej kancelarii i polecam z czystym sumieniem pomoc tego notariusza.
M
Mwitek
Wiele razy korzystałem z pomocy tego notariusza i wszystkim polecam jego usługi. Ma doświadczenie, dużą wiedzę i wyjaśnia wszystkie czynności, które wykonuje. Nie znam się na prawie, więc taka forma współpracy bardzo mi się podoba.

Słowa kluczowe