Johnny FHU Janusz Grzywa

Alternatory, rozruszniki.

Sprzedaż części samochodowych
ul. Warszawska 60, 40-008 Katowice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 206 97 93
322587864
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 60, 40-008 Katowice śląskie

Informacje

O nas
W naszej firmie zajmiemy się każdą usterką rozrusznika, fachowo i terminowo, a nasza wykwalifikowana kadra zapewni jakość na najwyższym poziomie. Koszty napraw rozrusznika nie są wysokie, więc jeśli do wymiany są szczotki warto od razu wykonać pełny przegląd, wymienić dodatkowo tulejki i przetoczyć komutator. Wówczas właściciel pojazdu może mieć pewność, że będzie on mu jeszcze długo służył.
specjalizujemy się w naprawie, regeneracji i wymianie alternatorów. Podstawowym zadaniem każdego alternatorajest zaopatrzenie w energię elektryczną instalacji, jaka jest w samochodzie oraz doładowywanie akumulatora. To ostatnie urządzenie jest konieczne przy każdorazowym uruchamianiu samochodu.
Opis działalności
Alternatory, rozruszniki, części zamienne, regeneracja.
Produkty i usługi
Założona przez Janusza Grzywę firma Johnny FHU od lat, z dużą skutecznością zajmuje się kompleksową naprawą, regeneracją oraz wymianą rozruszników i alternatorów. Naszym klientom oferujemy także naprawę innych usterek w instalacjach elektrycznych ich samochodów.

Wysoką efektywność przeprowadzanych przez nas regeneracji uzyskujemy dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych oraz oryginalnych elementów serwisowych. Jako specjaliści w swojej dziedzinie jesteśmy w stanie określić czy dany podzespół wymaga naprawy, regeneracji, czy może zastąpienia zupełnie nowym elementem. Kompleksowo odnowione alternatory i rozruszniki nie ustępują jakością fabrycznie nowym, dlatego w większości przypadków będzie to najbardziej uzasadnione rozwiązanie.

Nasi mechanicy przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, szybko ustalają wszelkie nieprawidłowości w pracy poszczególnych komponentów silnika. Wadliwy element zostaje dokładnie oczyszczony, a następnie poddany działaniom, które pozwalają mu odzyskać swoją pierwotną jakość. Dużym atutem naszego warsztatu jest terminowość wykonywania przyjętych zleceń.

Oferujemy konkurencyjne ceny - zarówno nowych, serwisowanych, jak i regenerowanych produktów. Specjalizujemy sięw naprawach wszystkich typów pojazdów. Pomożemy rozwiązać problemy związane z samochodami osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi. Zajmujemy się także ciągnikami rolniczymi oraz maszynami budowlanymi. Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzamy poprzez udzielenie gwarancji na naszą pracę. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, klienci mogą mieć pewność, że alternator czy rozrusznik bezawaryjnie posłużą jeszcze przez długi czas.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego mechanika, który odpowiednio zajmie się renowacją uszkodzonych części - zapraszamy do nas. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Astra
2017-09-13 10:40:40
Pełen profesjonalizm.
N
nieznany
2012-03-27 19:44:54
kompetencja ,fachowość

Słowa kluczowe