Johnny FHU Janusz Grzywa

Alternatory, rozruszniki.

ul. Warszawska 60, 40-008 Katowice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 206 97 93
322587864
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 60, 40-008 Katowice śląskie

Informacje

O nas
W naszej firmie zajmiemy się każdą usterką rozrusznika, fachowo i terminowo, a nasza wykwalifikowana kadra zapewni jakość na najwyższym poziomie. Koszty napraw rozrusznika nie są wysokie, więc jeśli do wymiany są szczotki warto od razu wykonać pełny przegląd, wymienić dodatkowo tulejki i przetoczyć komutator. Wówczas właściciel pojazdu może mieć pewność, że będzie on mu jeszcze długo służył.
Specjalizujemy się w naprawie, regeneracji i wymianie alternatorów. Podstawowym zadaniem każdego alternatorajest zaopatrzenie w energię elektryczną instalacji, jaka jest w samochodzie oraz doładowywanie akumulatora. To ostatnie urządzenie jest konieczne przy każdorazowym uruchamianiu samochodu.
Opis działalności
Alternatory, rozruszniki, części zamienne, regeneracja.
Produkty i usługi
Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą usterek w pojazdach mechanicznych. Swoje usługi zawsze realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, dzięki czemu mamy pewność, że powierzone zadania będą wykonywane na odpowiednim poziomie. Główną specjalizacją naszej firmy jest naprawa rozruszników i alternatorów.

Problemy z rozruchem auta to częsty kłopot - zwłaszcza jesienią oraz zimą. W wielu przypadkach, za problemy związane z uruchomieniem pojazdu odpowiedzialny jest rozrusznik. Oferujemy całościowe naprawy, a w razie potrzeby - także wymianę tego elementu. Wykonywana przez nas regeneracja rozruszników obejmuje zarówno szczegółową opinię, jak również dokładne czyszczenie i wymianę uszkodzonych elementów.

Innym niezwykle ważnym elementem każdego silnika jest alternator - odpowiada on nie tylko za ładowanie akumulatora, ale także dostarcza prąd do wszystkich innych “elektrycznych” części samochodu. Awaria lub nieprawidłowe działanie alternatora, może doprowadzić do niespodziewanego zatrzymania pojazdu, a także kłopotów z jego ponownym uruchomieniem.

W naszym warsztacie zajmiemy się kompleksową naprawą, odnową oraz wymianą niedziałającej prądnicy. W pracy wykorzystujemy części renomowanych producentów, które cechują się dobrą jakością, są wytrzymałe oraz mogą spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Regeneracja alternatora jest nie tylko metodą skuteczną, ale zazwyczaj najbardziej cenowo korzystną dla Klientów.

Dodatkowo proponujemy pełny przegląd samochodu wraz z usunięciem stwierdzonych usterek. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu - zapewniamy profesjonalny serwis oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz serwis znajduje się w Katowicach, przy ul. Warszawskiej, ale obsługujemy Klientów z całego województwa śląskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń