Antrom Centrale Telefoniczne, Sieci Komputerowe, Instalacja, Serwis

Sieci teleinformatyczne w najlepszym wydaniu

Sprzęt i centrale telefoniczne
ul. Wita Stwosza 27A/4, 40-042 Katowice śląskie
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Antrom Centrale Telefoniczne, Sieci Komputerowe, Instalacja, Serwis
ul. Wita Stwosza 27A/4, 40-042 Katowice śląskie
NIP
9541675122
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Antrom Centrale Telefoniczne, Sieci Komputerowe, Instalacja, Serwis

Informacje

Opis działalności firmy Antrom Centrale Telefoniczne, Sieci Komputerowe, Instalacja, Serwis w Katowice
Firma ANTROM działa w Katowicach i okolicach, nieprzerwanie od 1992 roku, zajmując się tematyką łączności. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje, poszukujące najlepszych rozwiązań z zakresu central i sieci telefonicznych, oraz komputerowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przez 29 lat obsłużyliśmy setki, jeżeli nie tysiące, klientów, niektórych z nich obsługujemy 20, i więcej lat, co świadczy o poziomie ich zadowolenia z naszych usług. Naszym mottem jest szybkość reakcji na wezwanie serwisowe klienta, stąd najchętniej obsługujemy klientów z aglomeracji śląskiej.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy Klientom montaż i naprawy instalacji sieci telefonicznych oraz komputerowych. Obsługujemy firmy, Klientów indywidualnych oraz instytucje w ramach pełnej opieki.

Problemu nie stanowi dla nas instalacja central telefonicznych, światłowodowych lub pełnego okablowania strukturalnego. Nasi pracownicy to osoby kompetentne, cieszące się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Powierzając w ich ręce Państwa zlecenia, zapewniamy pełną satysfakcję oraz terminowość.

Oferujemy:
- sieci telefoniczne
- okablowanie strukturalne
- sieci komputerowe
- telefony
- telefaksy
- wewnętrzne sieci teleinformatyczne
Nasza pełna oferta to jednak znacznie więcej. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz możliwości techniczne, dzięki którym Klientom możemy zaoferować także audyt usług i operatorów telekomunikacyjnych i na jego podstawie pomożemy wybrać najtańszą telefonię stacjonarną, a co za tym idzie, najtańsze połączenia telefoniczne. Ponadto nasza propozycja to także konserwacja wewnętrznych sieci telefonicznych oraz serwis urządzeń łączności.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Montujemy i naprawiamy centrale telefoniczne Platan, Slican, Panasonic.
Zasięg działania
Firma Antrom Centrale Telefoniczne, Sieci Komputerowe, Instalacja, Serwis z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

centrale telefoniczne

18.11.2023

Zlokalizowana w Katowicach firma ANTROM oferuje szeroki zakres usług, w tym montaż central telefonicznych. Nasze zaangażowanie w dostarczanie wydajnych i niezawodnych rozwiązań, w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, zapewnia pełną satysfakcję z realizacji zamówienia. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie projektu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
J
Joanna
Dbają o sieć komputerową w moim biurze. Serwis na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.
M
Monika
Montowali u nas w okolicy światłowody. Szybko uwinęli się ze swoją pracą. Są terminowi.
R
Rafał
Miałem bardzo duży problem z moim routerem. Już chciałem dokupić internet od innego dostawcy, ale pomogli mi. Teraz zasięg Wi-Fi jest doskonały.
Ł
Łuki
Od 10 lat zajmują się sieciami komputerową i telefoniczną w mojej firmie. Montaż odbył się bezproblemowo. W razie jakiejkolwiek awarii zjawiają się bardzo szybko i usuwają problem.
P
Pioter
Cóż za zdjęcia pań w bieliźnie ze słuchawką promujące firmę.

Słowa kluczowe

ISDN,