Dominik Abłażewicz Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka w Katowicach

Adwokaci
ul. Wojewódzka 15/3, 40-026 Katowice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 708 25 24
327082352
Telefon alarmowy w sprawach aresztowych (24h)
508432180
Dominik Abłażewicz Kancelaria Adwokacka

Informacje

O nas
Kancelaria Abłażewicz została wielokrotnie doceniona przez grono wiernych Klientów, którym dane nam było nieść pomoc prawną.
Jesteśmy dumni z okazanego nam zaufania tym bardziej, że odniesione sukcesy każdorazowo były efektem pracy zbiorowej Zespołu.
Opis działalności
Kancelaria Adwokacja pod kierownictwem Dominika Abłażewicza zlokalizowana jest w Katowicach przy ulicy Wojewódzka 15/3. Kanclearia skupia adwokatów i wykwalifikowaną kadrę prawniczą. Prowadzimy ścisłą współpracę z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi.
Produkty i usługi
Pomimo tego, że Kancelaria Abłażewicz & Imieliński powstała w 2010 roku, już dziś nasze sukcesy mówią za siebie. Jesteśmy przekonani, że spodoba się Państwu to, co mają do powiedzenia.

Kancelaria Abłażewicz rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Utworzona przez adwokatów Macieja Imielińskiego i Dominika Abłażewicza. Kancelaria powstała z przekonaniem, że praktyka prawnicza najwyższej jakości wymaga twórczego i konstruktywnego podejścia. Pragnęliśmy stworzyć przestrzeń, gdzie prawnicy mogą myśleć inaczej, działać z zaangażowaniem i pasją. Być sobą. Pragnęliśmy ostatecznie stworzyć Kancelarię inną niż wszystkie, bowiem prawie każdy prawnik jest w stanie pokazać Klientowi przeszkody, ale niewielu potrafi za każdym razem pomóc je ominąć.

Świadczymy usługi z zakresu:
Obsługa prawna przedsiębiorstw
Zastępstwo procesowe
Obsługa wierzytelności i windykacja
Prawo rodzinne
Prawo karne
Prawo cywilne
Prawo medyczne
Prawo upadłościowe
Nieruchomości
Prawo administracyjne
Prawo pracy
Prawo spółek handlowych

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych: osób fizycznych prowadzących jednoosobowo działalność gospodarczą, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego. W zależności od Państwa potrzeb biznesowych, świadczymy usługi w oparciu o indywidualne zlecenia bądź umowy o stałą obsługę prawną. W ramach obsługi prawnej oferujemy bieżące doradztwo, nadzór prawny nad transakcjami handlowymi, windykację należności oraz reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Jednocześnie gwarantujemy dbałość o interesy przedsiębiorstwa poprzez udział w negocjacjach biznesowych, przetargach i aukcjach. Z uwagi na stałą współpracę z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi, komornikami oraz utytułowanymi specjalistami z wielu dziedzin, gwarantuje wysoką jakość przy jednoczesnej optymalizacji kosztów usług prawnych.
Marki i specjalizacje
- Profesjonalne zastępstwo procesowe
Kancelaria Abłażewicz & Imieliński świadczy usługi profesjonalnego zastępstwa procesowego. Usługa obejmuje reprezentację Klienta w sporach przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji, przed Sądem Najwyższym oraz przed Sądami polubownymi.
- Prawo spółek handlowych,
- Prawo rodzinne,
- Prawo cywilne.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń