Małgorzata Hirszberg Kancelaria Radcy Prawnego

Pomoc i doradztwo prawne dla Klientów indywidualnych i firm

Radcy prawni
ul. Wojewódzka 25/16, 40-026 Katowice śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Małgorzata Hirszberg Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności
Małgorzata Hirszberg jest założycielką Kancelarii Radcy Prawnego w Katowicach. Radczyni ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim, a także studia podyplomowe na kierunku Zarządzenia finansami przedsiębiorstw a Akademii Ekonomicznej. Aktualnie oferuje pomoc prawną dla Klientów indywidualnych oraz firm i spółek.
Produkty i usługi
W katowickiej kancelarii radcy prawnego Marii Hirszberg Klienci mogą umówić się na konsultacje w celu otrzymania porady prawnej. Współpraca z Klientem obejmuje doraźną pomoc prawną lub stałą obsługę prawną. Radczyni zajmuje się reprezentowaniem swoich Klientów podczas rozpraw sądowych. Zapewnia zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania. Może również przygotować:
- pisma procesowe,
- opinie prawne,
- umowy,
- zażalenia,
- odwołania.

Radczyni uczestniczy w sporach sądowych, ale zajmuje się również negocjacjami i mediacjami pozasądowymi. Kwalifikacje Małgorzaty Hirszberg umożliwiają jej uczestnictwo w sprawach, które dotyczą takich gałęzi prawa jak:
- prawo cywilne,
- prawo nieruchomości,
- prawo rodzinne,
- prawo spadkowe,
- prawo pracy,
- prawo gospodarcze,
- prawo spółek,
- prawo upadłościowe i naprawcze.

We współpracy z przedsiębiorstwami radczyni udziela porad prawnych na temat aktualnej działalności Klienta. Przygotowuje także:
- regulaminy pracy,
- akty prawne,
- pisma,
- projekty umów,
- regulaminy wynagrodzeń,
- analizy umów sporządzonych przez kontrahentów Klienta.

Usługi obejmują także windykację należności, reprezentowanie Klienta przed organami administracyjnymi oraz prowadzenie spraw pracowniczych.

Więcej informacji na temat Kancelarii Radcy Prawnego w Katowicach można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Klaudia
Potrafią wysłuchać człowieka i zrozumieć jego stanowisko w sprawie. W pracy kierują się taktem. Czułam, że radczyni robi wszystko, aby sprawa zakończyła się powodzeniem.
P
Piotr
Kancelaria pomogła mi bardzo odrzucić raz na zawsze spadek po moim dziadku, który jest obarczony długiem. Polecam ich usługi.
F
Franciszek
Wykwalifikowany radca prawny. Pani Hiszberg pomogła mi obronić moją osobę podczas rozprawy przed sądem administracyjnym. Udało nam się wygrać dzięki rzetelnemu przygotowaniu się do sprawy przez radcę.
M
Magdalena
Polecam tę Panią do spraw o zasiedzenie. Dzięki niej udało mi się odzyskać moje mieszkanie po długich rozprawach sądowych.
L
Lidka
Polecam tę radczynię właścicielom spółek. Pani Hirszberg to osoba niezwykle zaznajomiona z polskim prawem spółek. Zna się na aktualnych przepisach, potrafi doradzić i przygotować każdy projekt umowy.
G
Gosia
Korzystałam z usług tej Pani podczas rozwodu z moim mężem. Dzięki zaangażowaniu się radczyni w sprawę udało mi się udowodnić, że moje zarobki były znaczące przy prowadzeniu domu i że należy mi się konkretna część naszego majątku. Sąd przychylił się do mojej racji, a także ustanowił władzę rodzicielską po mojej stronie.