Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.p.

Adwokaci
ul. Wojewódzka 27, 40-026 Katowice śląskie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.p. prowadzi działalność w branży Adwokaci. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Katowice w województwie śląskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.p., skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: kontakt@asiw.pl lub telefon: (32) 74...
Z przedstawicielem firmy Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.p. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 40-026 Katowice ul. Wojewódzka 27,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.p. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
F
Maria Furdzik
Uzyskałam pomoc w sporze z ZUSem w sprawie przed sądem w katowcach. Kancelaria warta polecenia
R
B
Robert B.
Bardzo fachowe podejście do klienta i problemu. Po analizie prawnej przedstawiono mi kilka wariantów skrojonych powiedziałbym na miarę dla mojej firmy. Po akceptacji wdrożenie i wsparcie na początkowym etapie stosowania umów. Mogę z czystym sumieniem rekomendować kancelarię do współpracy.
A
Aleksandra
Zasluzone 5 gwiazdek dla mecenasow z kancelarii achtelik siwka odemnie!
Z
ZxR
Kancelaria adwokacka naprawde godna najlepszej oceny
I
Iwona
Do kancelarii adwokackiej achtelik siwka trafiłam z polecenia i również będe ich polecać. Zglosiłam się z tematem działu spadku, ogromna wiedza, doświadczenie i powiedzialabym spryt to wybuchowe połączenie. byłam w kilku kancelariach adwokackich w katowicach wcześniej i wyboru nie żaluje.
A
Artur
Mogę polecić radcę prawnego Adriana Achtelik, prowadził moja spraw w związku zwypdkiem w pracy w sądzie w Katowicach. Dostałem dobre zadośćuczynienie i wróciłem do pracy po sprawie sądowej. Polecam
G
górnik
Bardzo polecam kancelarie Achtelik Siwka. prowadzą moją sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie w zwiazku z moim wypadkiem na kopalni. Dodatkowo wywalczyli mi rente uzupełniającą, o czym inni adwokaci nawet nie wspominali. Wyrok jeszcze nie prawomocny, ale dziękuję już teraz.
W
P
Wojtek Pomietło
Kancelaria adwokacka godna polecenia, stosunkowo młodzi mecenasi, którym „jeszcze się chcę”, a o takich uwierzcie mi nie jest łatwo w Katowicach. Bardzo dobry i szybki kontakt. Zaangażowanie w moja sprawę, ale też rozsądne podejście i sprowadzanie mnie na ziemie kiedy trzeba. Co w sumie najważniejsze sprawa wygrana.
D
B
Daniel B.
Szukałem odpowiedniej kancelarii adwokackiej w Katowicach do obsługi prawnej naszej firmy (branża budowlana). Zdecydowałem się na współpracę z ACHTELIK SIWKA z uwagi na rekomendację jednego z naszych partnerów biznesowych, którzy wcześniej współpracowali z adwokatem Maciejem Siwką i jego prawnikami. Potwierdzam, że bardzo dobrze znają prawo budowlane, na razie mogę się wypowiedzieć o kancelarii w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt ze strony prawników kancelarii i szybka reakcja w sytuacjach kryzysowych.
B
K
Bozena Kmiotek
Mecenas Achtelik prowadził moja sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Doceniam za wzorowy kontakt, o wszystkim mnie informowal. Pomógł mi jeszcze uzyskać rentę dodatkowo od ubezpieczyciela płatną dożywotnio. Dobrze wyszłam na tym.
G
Grzegorz
Kancelaria Achtelik Siwka obsługuje nasza firme juz dobre kilka lat. Nieraz ratowali nas w trudnych sytuacjach czy to na etapie realizacji robót (branza budowlana) czy już w sądzie i egzekucji. Zajmują sie też naszymi sporami z pracownikami.
J
P
Janusz Pluta
Bardzo dobre podejście do klienta i duża wiedza. Na sali rozpraw czułem się z mecenasem bardzo pewnie. Trafiłem z polecenia i nie żałuje.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.