Silesia Parkiet

Oferujemy układanie i renowację podłóg drewnianych

Hurtownie parkietu i paneli podłogowych
ul. Wróblewskiego 31, 40-213 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Silesia Parkiet
ul. Wróblewskiego 31, 40-213 Katowice śląskie
Telefon
Silesia Parkiet

Informacje

Opis działalności firmy Silesia Parkiet w Katowice
W Przedsiębiorstwie Silesia Parkiet zajmujemy się układaniem i renowacją podłóg drewnianych i nie tylko już od 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Czeladziu na terenie województwa śląskiego, a założycielką jest Janina Rozwalak. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Silesia Parkiet działamy prężnie na polskim rynku już od dwóch i pół dekady. Jesteśmy specjalistami w zakresie usług parkieciarskich. Zajmujemy się układaniem parkietów, podłóg z desek, paneli, podłóg drewnianych oraz podłóg na legarach.

Oferujemy Państwu rekonstrukcje starych posadzek drewnianych, a także:

- renowacje podłóg drewnianych
- cyklinowanie bezpyłowe,
- olejowanie podłóg,
- lakierowanie podłóg,
- listwowanie,
- wykonanie wylewek wyrównujących.

Zajmiemy się łączeniem podłóg drewnianych z powierzchniami z innych materiałów. Prowadzimy renowację stopni oraz montaż schodów. Oferujemy osuszanie pomieszczeń, przeprowadzamy pomiary wilgotności posadzek metodą CM.

Prowadzimy również sprzedaż chemii do parkietów. W sprzedaży posiadamy na przykład masy szpachlowe i wyrównujące, żywice naprawcze, lakiery podkładowe i wodne, farby, a także kleje i rozpuszczalniki.

W naszej ofercie znajdą Państwo też grunty dyspersyjne, poliuretanowe, żywiczne i rozpuszczalnikowe. Sprzedajemy środki chroniące przed wilgocią i preparaty antypoślizgowe, środki czyszczące i pielęgnujące do drewna. Oferujemy bruk drewniany oraz tarasy drewniane.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej. Mogą tam Państwo znaleźć więcej informacji na temat naszego asortymentu.

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe