Usługi Detektywistyczne Bogsal Bogusław Sałagan

Agencje detektywistyczne
ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9, 40-019 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Detektywistyczne Bogsal Bogusław Sałagan

Informacje

Opis działalności
Bycie prywatnym detektywem wymaga dużego doświadczenia i wiedzy. Zdobyłem ją pracując przez wiele lat w Policji, w wydziałach operacyjnych m.in. Wydziale Kryminalnym Biura do Walki z Przestępczością Zorganizowaną KGP. Zajmowałem się zwalczaniem wielu groźnych grup przestępczych z terenu całej Polski. Pracę zakończyłem w stopniu Podinspektora Policji i na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego CBŚ.
Produkty i usługi
Mogę się pochwalić licznymi z powodzeniem zrealizowanymi zleceniami. Posiadam licencję detektywa, którą wydał Komendant Wojewódzki Policji z Katowicach, a także polisę ubezpieczeniową OC z tytułu wykonywania zawodu. Dodatkowo moje kompetencje wsparte są przez liczne szkolenia w Polsce i nie tylko, w tym przeprowadzone przez FBI, czy policje krajów takich, jak Niemcy, Francja, czy Anglia.

Do moich głównych obowiązków należy sprawdzanie osób prywatnych.

Bieżący zakres moich usług to:

• ustalanie tożsamości osoby,
• ustalanie majątku i dochodów osoby,
• ustalanie miejsca pracy osoby,
• weryfikowanie listów referencyjnych,
• sprawdzanie zachowań dzieci,
• sprawdzanie wierności partnera.

Zajmuję się także sprawdzaniem pomieszczeń oraz pojazdów w zakresie urządzeń do rejestracji fonii i wizji, czy GPS. Rozszerzeniem mojej oferty są usługi sprawdzania kandydatów na opiekuna dla dzieci, a także poszukiwanie osób, czy sprawdzanie przyczyn i okoliczności ich zaginięcia. Szukam również świadków zdarzenia i ustalam powiązania oraz kontakty oraz wykonuję zlecenia związane z uprowadzeniami rodzicielskimi.

Pozyskuję i zabezpieczam materiał dowodowy, czy prowadzę obserwacje osobowe. Polecam też doradztwo śledcze i procesowe oraz obsługę prawną. Działam w związku z odzyskaniem należności.
Podejmuję współpracę z kancelariami adwokackimi, w tym z Katowic i Tychów.

Zachęcam do kontaktu i zajrzenia na moją stronę internetową.

Serdecznie zapraszam.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń