Modern-Reh s.c.

Już od 2010 zajmujemy się wykonywaniem usług rehabilitacyjnych

Rehabilitacja
ul. 3 Maja 100, 41-408 Mysłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Modern-Reh s.c.

Informacje

Opis działalności
W Modern-Reh już od 2010 roku zajmujemy się w obecnej formie świadczeniem usług z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii i konsultacji specjalistycznych. Nasze centrum rehabilitacji znajduje się w Mysłowicach na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Modern-Reh w Mysłowicach już od dekady zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu powrotu do sprawności fizycznej i mentalnej. Nasza kadra składa się z wieloletnich specjalistów w swoich dziedzinach, dla których rehabilitacja i pomoc pacjentom jest życiową pasją. Zapewniamy profesjonalne usługi couchingowe. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, przysłuchujemy się Ich problemom i uwagom i modyfikujemy ćwiczenia i inne usługi tak, aby dały one Państwom jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, biorąc pod uwagę Państw możliwości i bezpieczeństwo.

W naszej ofercie naszego centrum rehabilitacji znajdują się między innymi:

- pełen zakres terapii rehabilitacyjnej,
- rehabilitacja z użyciem egzoszkieletu ReWalk,
- usługi diagnostyczne i terapia z użyciem SEMG,
- tlenoterapia w komorze hiperbarycznej,
- reedukacja chodu,
- różnego rodzaju masaże,
- fizykoterapia,
- konsultacje lekarzy specjalistów takich dziedzin medycyny jak ortopedia, psychologia, neuropsychologia, czy też dietetyka.

Do dyspozycji naszych pacjentów znajdują się świetnie wyposażone sale ćwiczeń, prywatne i przyjemne gabinety, a także dostępne do wynajmu pokoje i apartamenty. Państwa komfort i zadowolenie z naszych usług są dla nas najwyższym priorytetem.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwa więcej informacji na temat oferty naszego centrum rehabilitacji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń