Marbo geodezja i nieruchomości Marcin Langos

Geodezja, geodeta, usługi geodezyjne - Zapraszamy

Geodezja
ul. Długa 161J, 41-400 Mysłowice śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Marbo geodezja i nieruchomości Marcin Langos

Informacje

Opis działalności
Firma Marbo geodezja i nieruchomości powstała w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Mysłowicach , na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Marcin Langos.
Produkty i usługi
Nasze usługi dotyczące przede wszystkim prac geodezyjnych. Mamy duże doświadczenie zawodowe, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług. Zawsze trzymamy się umówionych wcześniej terminów i szykujemy rozsądne ceny dla naszych Klientów. Współpracujemy głównie z osobami prywatnymi, firmami i instytucjami.

Dla stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Do pracy wykorzystujemy najlepszy wyspecjalizowany sprzęt wysokiej jakości firmy Nikon. Korzystamy również ze specjalistycznego oprogramowania geodezyjnego.

Zajmujemy się świadczeniem usług zarówno przed zakupem działki, jak i po wybudowaniu wszystkich nieruchomości. Do naszej oferty wchodzą takie usługi jak:

- mapy do celów projektowych,
- inwentaryzacje powykonawcze budynków,
- inwentaryzacje powykonawcze przyłączy,
- tyczenia budynków.

Poza tym wykonujemy także podziały nieruchomości, rozgraniczenia, wznowienia punktów granicznych oraz dokumentację do celów prawnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Certyfikaty
REFERENCJEUsługi wykonujemy m.i.n dla:- PKP S.A. Katowice- Biuro Projektów Graficznych PLATAN- Biuro Projektów Ekologicznych PLATAN- Instalacje SCW- ZTiR Kompleks- PROFIT - Nadzór, Projekty i Zarządzanie- Urząd Miasta OlkuszReferencje dostępne do wglądu dla każdego naszego Kontrahenta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Mysłowice, bieruńsko-lędziński

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Ada
Bardzo dobrze poradzili sobie z rozgraniczeniem nieruchomości. Teraz mam pewność, że podzielone jest równo według wytycznych.
J
Josek
Geodeci godni pochwały. Dzięki nim mamy zrobiony porządek z działką. W końcu nikt nie musi dochodzić się o kawałek ziemi.
S
SycosiQ
Już tyle razy korzystałem z tych usług, że aż nie mogę się doliczyć. Ale wiem, że było warto, gdyż to bardzo skrupulatne wyliczenia. Geodeci na medal.