M Park. Dobrzyński H.

Tanie noclegi dla grup pracowniczych i turystów

Hotele
ul. Fabryczna 7, 41-404 Mysłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
666 500 200
M Park. Dobrzyński H.

Informacje

Opis działalności
Od roku 2003 Prowadzimy hostel mPark, w którym zapewniamy komfortowe warunki i niską cenę za nocleg. Osoba decyzyjną jest Henryk Dobrzyński. Nasza siedziba znajduje się w Mysłowicach. Zainteresowanych Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
mPark to sieć nowoczesnych hosteli zlokalizowanych na terenie Polski. Gwarantujemy niskie ceny i komfortowe warunki pobytu. Nasze obiekty znajdują w takich miastach jak: Bytom, Jaworzno, Mysłowice, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Lędziny, Bieruń, Imielin i Świętochłowice. W każdym z tych miast oferujemy te same, bardzo korzystne warunki. Nasze pokoje mają łazienki, lodówki, telewizory i czajniki, dzięki czemu goście mają dostęp do wszystkich najważniejszych czynności.

W naszych hostelach znajdziesz:
- pokoje jednoosobowe,
- pokoje dwuosobowe,
- pokoje trzyosobowe,
- pokoje czteroosobowe,
- pokoje pięcioosobowe.

Nasz cennik jest elastyczny, a cena za dobę zależy od takich czynników jak długość i cel pobytu. mPark to obiekty stworzone z myślą o studentach i dużych grupach pracowniczych, a także turystów szukających spokojnego miejsca noclegowego. Pobyt u nas będzie przyjemny – z pewnością spełnimy wszystkie oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń