DMK Cars Marek Długosz Automatyczne Skrzynie Biegów i Manualne

Naprawa skrzyń biegów - wjazd do firmy od ulicy Robotniczej 13

Skrzynie biegów
ul. Karola Miarki 13, 41-400 Mysłowice śląskie
(2 opinie) napisz opinię
DMK Cars Marek Długosz Automatyczne Skrzynie Biegów i Manualne

Informacje

Opis działalności
DMK Cars to firma, której właścicielem jest Marek Długosz. Znajdujemy się w Mysłowicach, w województwie śląskim. Zajmujemy się skrzyniami biegów.
Produkty i usługi
Prowadzimy profesjonalny warsztat samochodowy już od jakiegoś czasu. Naszą specjalnością jest naprawa skrzyń biegów. Serwisujemy zarówno skrzynie automatyczne, jak i manualne. Ten mechanizm jest jedną z najważniejszych części pojazdu, ale także kosztownych. Wychodzimy temu naprzeciw oferując Państwu regenerację skrzyń biegów na najwyższym poziomie.

Jednymi z objawów awarii skrzyń biegów jest utracenie napędu samochodu, wibracja pojazdu przy pewnej prędkości oraz gasnące auto przy próbie ruszania. Często też wypada bieg. Sposobem na to, aby zapobiec zepsuciu się tego mechanizmu jest regularna wymiana oleju. My to Państwu zapewniamy.

Zakres usług DMK Cars obejmuje czynności takie jak:
- naprawa automatycznych skrzyń biegów,
- naprawa manualnych skrzyń biegów,
- diagnostyka komputerowa.

Zapewniamy pełną i profesjonalną weryfikację oraz demontaż skrzyni biegów, przy którym sprawdzamy sprzęgło. Wyceniamy koszty naprawy, serwisujemy skrzynię biegów i montujemy na nowo.

Naprawiamy skrzynie biegów w samochodach osobowych i dostawczych. Posiadamy części niezbędne do serwisu.

Naszą ekipę tworzy zespół specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szerokie umiejętności pozwalające dokonywać solidnych i terminowych napraw. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń, dzięki czemu zdobyliśmy tak cenne doświadczenie. Dysponujemy wszelkimi urządzeniami i sprzętami, podejmiemy się realizacji nawet trudnych zadań. Zagwarantować możemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julian
To profesjonalny warsztat, a naprawa skrzyń biegów to ich specjalność. Prowadzę wypożyczalnię samochodów i taka usterka zdarza się u nas często. Zawsze z tym problemem udaję się do DMK Cars, bo naprawę wykonują sprawnie i porządnie!
G
Gosia
Ciągle wypadał mi bieg, nie wiedziałam, co się dzieje. Dowiedziałam się, że to może być coś ze skrzynią biegów. Udałam się do warsztatu DMK Cars. Zaoferowali mi pomoc, sprawnie naprawili ten mechanizm w moim aucie. Polecam!