"Purus" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Kopalniana 5, 41-408 Mysłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Strona www
Telefon
(32) 317 54 77

Informacje

"Purus" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne działa w branży Sprzątanie wnętrz i mycie okien. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Mysłowice.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (32) 317 54 77 lub mailowy: purus@pro.onet.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 41-408 Mysłowice ul. Kopalniana 5,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Purus" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Purus" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.