MTE Machine Trade Enterprise Karol Stolorz Koparki MeCALAC

Sprzedaż maszyn budowlanych z zagranicy

Sprzedaż maszyn budowlanych
ul. Laryska 41-404 Mysłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MTE Machine Trade Enterprise Karol Stolorz Koparki MeCALAC

Informacje

Opis działalności
MTE Machine Trade Enterprise to przedsiębiorstwo zajmująca się sprowadzaniem i sprzedażą maszyn budowlanych z zagranicy. Właścicielem firmy jest Karol Stolorz. Swój zakład prowadzi w Mysłowicach w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Oferta firmy skierowana jest do osób, którym zależy na dobrym sprzęcie budowlanym w niskiej cenie. Maszyny sprowadzane z zagranicy są często znacznie tańsze niż sprzęt sprzedawany w kraju. Firma MTE Machine Trade Enterprise na Państwa prośbę dokona wyceny dostępnych na rynku maszyn. W zależności od Państwa zapotrzebowania, zakład dostosuje idealny sprzęt.

Dostawca maszyn budowlanych szczególnie sprowadza sprzęt marki Mecalac. Są to przede wszystkim koparki. Przedsiębiorstwo cechuje się rzetelnością i terminowością świadczenia usług. Pojazdy zakupione za granicą w krótkim czasie są dostarczane do Polski. Firma sprowadza zarówno koparki używane, jak i nowe. Oferta zależna jest od dostępności produktów.

Zachęcamy do przejrzenia strony internetowej przedsiębiorstwa. W dowolnym momencie mają Państwo możliwość skontaktowania sięz właścicielem firmy. Wcześniejsza wycena pozwoli Państwu zapoznać się ze szczegółami oferty. Zapraszamy również do bezpośredniego odwiedzenia siedziby zakładu w Mysłowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń