Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński

Leczenie chorób dziąseł i zębów u dzieci i dorosłych

Stomatolodzy i protetycy
ul. Mikołowska 28/1A, 41-400 Mysłowice śląskie
(1 review) napisz opinię
Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński
ul. Mikołowska 28/1A, 41-400 Mysłowice śląskie
NIP
2220720298
Telefon
Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński

Informacje

Opis działalności firmy Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński w Mysłowice
Codzienna Stomatologia i Kosmetologia to klinika dentystyczna działająca od 2006 r. Znajduje się w Mysłowicach, w województwie śląskim. Prowadzi też filię w Dąbrowie Górniczej. Specjalizuje się w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu osób w każdym wieku. Właścicielem kliniki jest Łukasz Babczyński.
Produkty i usługi
Dbanie o zęby należy rozpocząć już u dzieci, dlatego Codzienna Stomatologia i Kosmetologia przyjmuje małych pacjentów. Dzieci są przyjmowane na wizytach adaptacyjnych, a ponadto ich zęby mleczne wypełniane są po usunięciu próchnicy kolorowymi materiałami. Do zabiegów stomatologii dziecięcej można też zaliczyć lakowanie i fluoryzowanie zębów. U starszych dzieci, mających już zęby stałe, prostowane jest uzębienie za pomocą aparatów ortodontycznych. Leczenie zgryzu odbywa się też u dorosłych. U pacjentów plombowane są także zęby, a poważniejsze choroby zębów są leczone kanałowo. Oferta obejmuje również leczenie chorób dziąseł i zabiegi chirurgiczne. Są to takie zabiegi jak:
-usuwanie zębów mądrości,
-usuwanie zębów zatrzymanych,
-usuwanie korzeni zębowych,
-podnoszenie dna zatoki szczękowej.

Dentyści z kliniki Codzienna Stomatologia i Kosmetologia w miejsca po utraconych zębach wstawiają protezy, korony, mosty i licówki. Ponadto służą wybielaniem zębów i nakładaniem biżuterii zębowej.

Wszyscy pacjenci, jeśli tego wymaga zabieg, są diagnozowani w pracowni RTG i leczeni po podaniu znieczulenia. Klinika używa m.in. znieczulenia wziewnego.

Dodatkowe informacje dotyczące kliniki Codzienna Stomatologia i Kosmetologia znajdują się na stronie internetowej. Wizyty należy wcześniej umawiać telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński z lokalizacji: Mysłowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(1 review) napisz opinię
P
Patrycja
Nie polecam nie robią dokładnie przeglądów zębów na wizytach. Mam zab po kanalowym leczeniu w innym punkcie bo zaniedbali mi w codzienna stomatologia. Nie polecam tej kliniki.

Słowa kluczowe