Logispal Palety Drewniane

Twój kawałek świata będzie uporządkowany!

Palety
ul. Murckowska 165a, 41-408 Mysłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Logispal Palety Drewniane
ul. Murckowska 165a, 41-408 Mysłowice śląskie
Telefon
Media społecznościowe
Logispal Palety Drewniane

Informacje

Opis działalności firmy Logispal Palety Drewniane w Mysłowice
W Firmie LogisPal zajmujemy się skupem, sprzedażą i wymianą palet już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Mysłowicach na terenie województwa śląskiego, a założycielką jest Agnieszka Dolaczyńska-Maj. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W LogisPal jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, od 2009 roku stale rozwijamy swoją działalność, doskonalimy umiejętności i szkolimy pracowników, którzy z pełnym zaangażowaniem i wspólną pracą umacniają naszą pozycję na rynku. Oferujemy skup, sprzedaż, transport, wymiana, wynajem palet drewnianych, europalet, recykling odpadów drewnianych, znakowanie palet, a także skup i sprzedaż palet nowych i używanych.

Palety standardowe:

- palety euro używane (jasne),
- palety euro używane (ciemne),
- palety 120x80,
- palety 120x100,
- półpaleta drewniana 80x60.

W ofercie mamy również palety specjalne takie jak palety CP3 i palety CP9.

Nasza firma posiada pozwolenie na recykling opakowań. Trudnimy się recyklingu palet transportowych. Przyjmiemy wszelkie palety, w tym w formacie EURO, półpalety i inne typy palet, o niestandardowych wymiarach.

Do naszych zadań należy również gospodarowanie odpadów po opakowaniach z drewna. Posiadamy odpowiednie pozwolenia do odzysku i magazynowania tych materiałów. Potwierdzamy Kartę Przekazania Odpadów.

Recykling pozwala nam odzyskiwać surowce wtórne, a następnie przetwarzać je w procesie produkcyjnym. Dzięki pozyskanym w ten sposób materiałom ograniczamy wykorzystanie surowców pierwotnych, przyczyniając się do ochrony naturalnych zasobów. To pozwala nam też na zredukowanie ilości odpadów i miejsca na składowiskach śmieci.

Posiadamy własną bazę transportową, która stanowi istotne udogodnienie dla naszych Klientów.

Ponadto współpracujemy z firmami transportowymi na terenie całego kraju i jesteśmy liderem branży na terenie Polski południowej.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń