Grzegorz Kaniaburka

Profesjonalne remonty i wykończenia.

Wykańczanie wnętrz
ul. Robotnicza 14/6, 41-400 Mysłowice śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
506 877 013
Grzegorz Kaniaburka

Informacje

Opis działalności
Firma budowlana, której właścicielem jest Grzegorz Kaniaburka, zlokalizowana jest w Mysłowicach, na terenie województwa śląskiego. Oferujemy szeroki zakres prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych.
Produkty i usługi
Do naszych obowiązków należy między innymi malowanie, szpachlowanie czy tynkowanie. Ponadto oferujemy podwieszanie sufitów czy układanie paneli podłogowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i narzędziami, dzięki którym wszelkie prace przebiegają sprawnie i są wykonane precyzyjnie. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza chętnie udzieli pomocy oraz fachowej rady.
Wykonujemy:
- ścianki karton-gips,
- układanie podłogi,
- układanie listew przypodłogowych,
- wykończenia wnętrz,
- wykończenia pod klucz,
- biały montaż.
Oferujemy również wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, zyskaliśmy liczne grono zadowolonych klientów. Współpraca z nami to gwarancja terminowo wykonanego zadania oraz precyzji i dbałości o detale.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Darek
Bardzo wysoka jakość pracy i dokładność. Profesjonalne podejście, super zorganizowana praca ekipy, stały kontakt z Panem Grzegorzem, który doradzał i odpowiadał na wszystkie nasze pytania.
E
Ewelina
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanego remontu. Zarówno malowanie, położenie glazury oraz montaż hydrauliki został wykonany dokładnie i z zachowaniem wysokich standardów.