Galaxy PHU Piotr Ogórek

Transport krajowy i międzynarodowy

Transport międzynarodowy
ul. Robotnicza 71, 41-400 Mysłowice, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Galaxy PHU Piotr Ogórek
ul. Robotnicza 71, 41-400 Mysłowice, woj. śląskie
NIP
6691001719
Telefon
Galaxy PHU Piotr Ogórek

Informacje

Opis działalności firmy Galaxy PHU Piotr Ogórek w Mysłowice
Firma Galaxy zlokalizowana jest w Mysłowicach, w województwie śląskim. Nieprzerwanie od 1999 roku specjalizuje się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.  
Produkty i usługi
Firma transportowa Galaxy zapewnia sprawny i w pełni bezpieczny przewóz ładunków spożywczych, materiałów budowlanych oraz maszyn budowlanych i przyczep. Działa na terenie całego kraju, a także Europy (oprócz Rosji, Litwy, Estonii, Łotwy, Ukrainy, Białorusi). Dysponuje bogatym taborem samochodowym. Ma do dyspozycji 50 jednostek transportowych od renomowanych producentów, w tym Man, Daf, Mercedes, Iveco, Renault, Ford. Są to samochody w różnych zabudowach - furgon, plandeka, firana, platforma kontener, czy chłodnia.

Galaxy oferuje transport:
- do 3,5 tony DMC,
- do 7,5 tony DMC,
- do 12 ton DMC,
- do 26 ton DMC,
- do 42 ton DMC.

Dodatkowy profil działalności firmy to wypożyczalnia przyczep bagażowych i turystycznych. Oferta obejmuje zarówno przyczepy turystyczne - campingi i autocampingi, jak i przyczepy bagażowe, w tym:
- przyczepa otwarta (bez plandeki) - jednoosiowa, dwuosiowa, dłużyca do przewozu elementów do 6 metrów, zestaw ze stelażem do przewozu okien,
- przyczepy zamknięte z plandeką - jednoosiowa, dwuosiowa,
- lawety - do przewozu samochodów i motocykli.

Firma transportowa Galaxy w Mysłowicach gwarantuje terminowość i korzystne warunki współpracy. Zachęca do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Zaprasza.
Zasięg działania
Firma Galaxy PHU Piotr Ogórek z lokalizacji: Mysłowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń