Metalowiec

Mocowania do drewna, metalu, pokryć dachowych i płyt kartonowo-gipsowych

Hurtownie artykułów metalowych
ul. Bytomska 173, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Metalowiec
ul. Bytomska 173, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
NIP
6271098356
Telefon
Metalowiec

Informacje

Opis działalności firmy Metalowiec w Piekary Śląskie
Metalowiec to najlepsze miejsce na zakup artykułów metalowych w Piekarach Śląskich! Hurtownię prowadzimy już prawie 30 lat. Zapewniamy duży wybór materiałów pochodzących od renomowanych producentów.
Produkty i usługi
Artykuły metalowe w detalicznych i hurtowych ilościach można kupić u nas! W Metalowcu zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie techniki zamocowań drewna, metalu, płyt kartonowo-gipsowych i pokryć dachowych. Nasze produkty nadają się świetnie do budowy, prac wykończeniowych i remontów.

W hurtowni sprzedajemy:
-kołki rozporowe,
-wkręty,
-śruby,
-podkładki do śrub,
-nakrętki do śrub,
-kotwy stalowe i chemiczne,
-nity,
-nitonakrętki,
-gwoździe,
-elementy montażowe do płyt kartonowo-gipsowych.

Do suchej zabudowy polecamy wieszaki, łączniki, pręty, narożniki, profile, siatki i wiele innych produktów. Rozbudowana jest też nasza oferta artykułów do drewna, wśród których są kątowniki, łączniki, okucia, wsporniki i ceowniki.

Do montażu wymienionych produktów polecamy narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Sprzedajemy wkrętaki, piły, szczypce, młotki, siekiery, wiertarki, wkrętarki i osprzęt do nich. Dostarczamy wiertła i tarcze do szlifierek. Materiały te nadają się doskonale do obróbki kamienia, metalu i drewna.

Wraz z narzędziami warto też u nas kupić artykuły BHP. Sprzedajemy przede wszystkim rękawice ochronne różnych odmian, w wielu rozmiarach.

Oferujemy także taśmy malarskie, ołówki stolarskie, przyrządy miernicze, osprzęt do lin i imadła.

Dodatkowe informacje dotyczące Metalowca można uzyskać telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Zasięg działania
Firma Metalowiec z lokalizacji: Piekary Śląskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń