"Eko Dystrybucja" S.C.

Materiały opałowe

Oleje techniczne i smary
ul. gen. Ziętka 15, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
663 703 005
Dział Sprzedaży
663703005
p.pawliczak@ekospark.pl
http://ekospark.pl
Sklep Internetowy
326686600
biuro@ekospark.pl
http://ekospark.pl/sklep-ekogroszek-spark/
Sprzedaż hurtowa
326686600
kontakt@ekodystrybucja.eu
Adres korespondencyjny
ul. gen. Ziętka 15, 41-940 Piekary Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Eko Dystrybucja to firma z siedzibą w Piekarach Śląskich. Zajmujemy się sprzedażą węgla. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy jest węgiel. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości ekogroszku paczkowanego, węgla i miału. Nasze produkty dostępne są w sprzedaży na terenie całej Polski. Współpracujemy z najlepszymi polskimi spółkami węglowymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego doskonale znamy rynek węglowy. Naszym zadaniem jest dobranie Klientowi towaru, który spełni jego oczekiwania, zarówno jakości, jak i ceny.

Oferujemy takie ekogroszki jak Pieklorz, Retopal, Skarbek.

W bieżącej ofercie sprzedażowej posiadamy węgiel ze spółek, takich jak:

- Kompania Węglowa,
- Tauron Wydobycie,
- Katowicki Holding Węglowy,
- PG Silesia.

Zajmujemy się również dystrybucją ekogroszku paczkowanego Spark, produkowanego przez firmę Uniban. Produkt dostępny jest w opakowaniach o masie 25 kg lub luzem. Ekogroszek Spark jest stworzony ze specjalnie wyselekcjonowanychwęgli z najlepszych polskich kopalń, dlatego przeznaczony jest dla szczególnie wymagających Klientów. Wyróżnia się wysokokalorycznością i niską zawartością popiołu oraz siarki. Jego jakość jest regularnie badana w certyfikowanym labolatorium. Przed sprzedażą jest przechowywany pod zadaszeniem i specjalnie podsuszany.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Kierujemy naszą ofertę do Klientów indywidualnych oraz składów węglowych. Zapewniamy zapewniamy wsparcie marketingowe, wysoką jakość produktów i dogodne warunki współpracy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Eko Dystrybucja oraz do odwiedzenia siedziby firmy w Piekarach Śląskich.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń