Usługi Przewozowe Jacek Gorzelak

Przewozy autokarowe - krajowe i międzynarodowe

ul. Hutnicza 3 lok. 4, 41-946 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 035 780
Adres korespondencyjny
ul. Hutnicza 3 lok. 4, 41-946 Piekary Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy wszelkiego rodzaju przewozy autokarowe na terenie kraju i za granicą. Wycieczki, transfery, przewozy na targi, pielgrzymki, wyjazdy na koncerty, imprezy sportowe, imprezy okolicznościowe i rodzinne, śluby, wesela.Działamy na rynku krajowych usług transportowych już od wielu lat.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji oraz jednostek samorządów lokalnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje cenowe. Służymy pomocą w sprawie wyboru oraz kalkulacji najkorzystniejszych tras przejazdu. W przypadku stałej współpracy negocjujemy ceny.

W skrócie: przewóz autokarowy, przewóz osób, transport pasażerski, przewozy autokarowe, autokary, autokarowe przewozy, wynajem autokarów, autokary do niemiec, wynajem autobusów, wynajem autokaru, autokar do wynajęcia, autokary wynajem, wynajem autokaru za granicę, wynajem autokarów za granicę, przewozy autokarowe za granicę, autokarowe przewozy za granicę, autobusy, przewozy autokarowe krajowe, przewozy autokarowe w kraju, przewozy autokarowe zagraniczne, krajowe przewozy autokarowe, przewozy autokarowe na ukrainę, międzynarodowe przewozy autokarowe, przewozy autokarowe międzynarodowe, przewozy autokarowe do holandii, przewozy autokarowe dla firm, transport autokarem w kraju, transport autokaru za granicę, wynajem autokaru do niemiec, wynajem autokaru do włoch, wynajem autokaru nad morze, wynajem autokaru do francji, transport autokarem nad morze, wycieczki autokarem, autokar wycieczkowy, wycieczka autokarem, wynajem autobusu, przejazd autobusem zagranice, wycieczki na grzyby, wycieczki krajoznawcze, autobus na wesele, autobus firmowy, autobus na przyjęcia, wynajem autokaru do ślubu, międzynarodowa wycieczka autokarem, wypożyczenie autokaru, wypożyczenia autokaru dla firm, przejazd autokarem do ue, przejazd autokarem nad morze, przejazd autokarem w góry, wycieczki w góry, przejazd autokarem na ślub, przejazd autokarem do włoch, wycieczki grupowe, wycieczki grupowe nad morze, wycieczki grupowe w góry, wycieczki grupowe zagranicę, wyjazdy firmowe autokarem, wyjazdy firmowe nad morze, wyjazdy firmowe w góry, wynajem autokarów na venty, autokar, autobus, autokar na wesele, przewóz gości weselnych, przewozy osobowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gliwice, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Zabrze, Będzin, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe