Rolet Lux

Nie przepłacaj - sprawdź Nas!

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. kard. Wyszyńskiego 48, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 466 608
Biuro
517661494
wyceny@roletlux.pl
Pomiary
505466608
pomiary@roletlux.pl
Adres korespondencyjny
ul. kard. Wyszyńskiego 48, 41-940 Piekary Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Rolet Lux specjalizuje się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych. Siedziba firmy znajduje się w Bobrownikach.
Produkty i usługi
W RoletLux zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą rolet wysokiej klasy. Naszą produkcję opieramy na półproduktach podchodzących od znanych źródeł które dają gwarancję, że w połączeniu z fachowym wykonaniem Klient otrzyma produkt najlepszej jakości. Rolety są ważne zarówno dla mieszkań i domów prywatnych jak i firm. Pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa, pozwalają chronić dobytek oraz poprawiają estetykę miejsca. Nasze rolety podnoszą także komfort – odseparowują one zewnętrzne dźwięki dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się spokojem. Mając na uwadze te czynniki dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była jak najbardziej obszerna a tym samem – dla każdego, w zależności od jego możliwości i potrzeb.

Nasze produkty są niezwykle trwałe dzięki czemu stanowią inwestycje na lata, dodatkowo na każdy zakupiony u nas produkt udzielamy wieloletniej gwarancji. W naszych roletach stosujemy różnego rodzaju systemy sterowania w zależności od wymagań Klienta. Pozwala to nimi sterować przez przełączniki, piloty czy też smartfonem. Do naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i bierzemy pod uwagę ich możliwości – także w kwestii cen naszych produktów. Staramy się by były one konkurencyjne i atrakcyjne. Dzięki samodzielnej produkcji możemy zaoferować Państwu najniższe ceny na rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Rolety natynkowe
- Rolety podtynkowe
- Rolety nadstawne
- Bramy rolowane
- Moskitiery

W celu zapewnienia naszym Klientom jeszcze bardziej kompleksowej obsługi, w ofercie posiadamy również okna PCV, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, parapety, stolarkę aluminiową.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń