Egraf Studio Reklamy Ewelina Paczuła

Profesjonalne usługi poligraficzne

Reklama zewnętrzna
ul. kard. Wyszyńskiego 58, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Egraf Studio Reklamy Ewelina Paczuła
ul. kard. Wyszyńskiego 58, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
NIP
4980109132
Strona www
Telefon
Egraf Studio Reklamy Ewelina Paczuła

Informacje

Opis działalności firmy Egraf Studio Reklamy Ewelina Paczuła w Piekary Śląskie
Studio Reklamy Egraf oferuje usługi z zakresu wydruku ulotek i wizytówek. Siedziba firmy znajduje się w Piekarach Śląskich. Właścicielką jest Ewelina Paczuła, która zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności jest kompleksowa obsługa w dziedzinie poligrafii. Firma Egraf specjalizuje się w druku wielkoformatowym. Działa już od blisko dwóch dekad. Do podstawowych czynności wykonywanych przez studio reklamy należy przede wszystkim tworzenie banerów zewnętrznych, fototapet i reklamy 3D. W ofercie znajdują się między innymi:

- karty biznesowe,
- kasetony świetlne,
- litery świecące,
- nadruki na odzieży,
- tablice reklamowe,
- wizytówki,
- ulotki papierowe.

Istnieje możliwość wykonania szyldów, reklam na podjazdach i witrynach oraz plakatów. Na specjalne życzenie Klienta Egraf wykonuje gadżety reklamowe, do których należą długopisy, zapalniczki i kubki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesanci mogą liczyć na najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są materiały najlepszej jakości oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Firma Egraf Studio Reklamy Ewelina Paczuła z lokalizacji: Piekary Śląskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Bytom, Chorzów, Gliwice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń