Stan-Szkło

Szyby zespolone Stan-Szkło to gwarancja jakości, odporności i funkcjonalności

Szkło przemysłowe
ul. Roździeńskiego 34a, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 287 92 28
Stan-Szkło

Informacje

O nas
Nasza firma działa na rynku już od 1974 roku. Cały czas dynamicznie się rozwijamy. Dzięki opracowaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu produkcji szkła budowlanego oraz oferowaniu specjalistycznych i precyzyjnych usług z zakresu jego obróbki, zdążyliśmy zdobyć uznanie na rynku, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i dużych inwestorów.

Dzięki pracy naszego doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu oraz efektywnym rozwiązaniom dotyczącym zarządzania produkcją jesteśmy w stanie zapewnić partnerom biznesowym szybką i kompleksową obsługę.

Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych wyrobów oraz poszerzaniem oferty hurtowej szkła, ponieważ zależy nam na nawiązywaniu stałej współpracy z klientami.
Opis działalności
Spółka Stan-Szkło zajmuje się produkcją, hurtową i detaliczną dystrybucją, specjalistyczną obróbką oraz montażem wyrobów szklanych różnego rodzaju i różnego przeznaczenia, w tym szczególnie tych wytworzonych ze szyb zespolonych.Zakład produkcyjny szyb zespolonych mieści się w Piekarach Śląskich, przy ul. Roździeńskiego, hurtownia szkła w Bytomiu, natomiast zakład obróbki szkła w Piekarach Śląskich, przy ul. Wyszyńskiego.
Produkty i usługi
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne szkło budowlane, które oprócz walorów estetycznych musi obecnie spełniać również wiele innych funkcji, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji szyb zespolonych.

Nasze produkty, wśród których znajdują się:
- szyby zespolone ciepłochronne,
- szyby zespolone przeciwsłoneczne,
- szyby zespolone bezpiecznie,
- szyby zespolone dźwiękochłonne,
- szyby zespolone ochronne,
- szyby zespolone ze szprosami,
- szyby zespolone z absorbentami wilgoci,
- szyby zespolone z ciepłymi ramkami,
charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi, izolacyjnymi i ochronnymi. W zależności od konkretnych potrzebposiadają one zróżnicowane parametry, dzięki którym łatwiej jest je dopasować do konkretnych zadań.

Nowoczesny park maszynowy oraz komponenty pochodzące od renomowanych producentów sprawiają, że nasze wyroby mogą być wytwarzany szybko, a jednocześnie bardzo precyzyjnie.

Swoje zastosowanie z powodzeniem znajdują w budownictwie, a także w branży produkcji stolarki aluminiowej, drewnianej i PCV.

Ponadto w Stan-Szkło prowadzimy specjalistyczną hurtownie szkła, w której zajmujemy się dystrybucją wyrobów najlepszych na świecie producentów.

W naszym asortymencie znajduje się 14 kategorii produktów szkła do różnych zastosowań, w tym też lustra, które dostępne są także w formatach wielkogabarytowych. Ich transport do klienta nie stanowi jednak problemu, gdyż jesteśmy wyposażeni w pojazdy do tego przystosowane.

Trzecim profilem naszej działalności, który ją uzupełnia, są specjalistyczne usługi z zakresu obróbki szkła płaskie. Wykorzystując nowoczesne urządzenia oraz wiedzę pracowników oferujemy między innymi:
- szlifowanie
- grawerowanie
- fazowanie
- laminowanie, w tym laminowanie kolorowe
- piaskowanie
- hartowanie
- wykonywanie otworów
- umieszczanie grafiki

Za pomocą stosowanych technik wytwarzamy drzwi, daszki, ścianki, balustrady, schody, czy podłogi, które na życzenie klienta możemy profesjonalnie zamontować.
Marki i specjalizacje
Producent szyb termoizolacyjnych, ścianki działowe ze szkła hartowanego, drzwi szklane, squash, balustrady szklane, windy szklane, szyby zespolone, szkło podłogowe, podłogi szklane, piaskowanie szkła, piaskowanie wzorów na szkle, fazowanie szkła, szlifowanie szkła, laminowanie szyb, szkło malowane, lacobele, artystyczne malowanie szkła, gabloty szklane, hartowanie szkła, stopnie szklane, schody szklane, dachy szklane, daszki szklane.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe