Stan-Szkło

Wyroby ze szkła

Szklarze
ul. Roździeńskiego 34a, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stan-Szkło
ul. Roździeńskiego 34a, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
NIP
4980264708
Telefon
Stan-Szkło

Informacje

Opis działalności firmy Stan-Szkło w Piekary Śląskie
Stan-Szkło to przedsiębiorstwo, które od 1974 roku zajmuje się wszystkim, co związane ze szkłem. Firma produkuje i sprzedaje wyroby szklane. Znajduje się w Piekarach Śląskich, obsługuje Klientów indywidualnych i firmy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo skupia się na obróbce szkła płaskiego, a także na produkcji i sprzedaży hurtowej szkła zespolonego i budowlanego (w tym hartowanego i antywłamaniowego). Firma działa na rynku już od wielu lat, gwarantuje sprawność w realizacji zamówień, wysoką jakość wyrobów oraz atrakcyjne ceny.

Specjalnością Stan-Szkło są szyby zespolone - energooszczędne, dźwiękochłonne, chroniące przed promieniowaniem UV i zabezpieczające przed włamaniami szyby.

W ofercie są:
- szklane ściany,
- szklane drzwi,
- szklane podłogi,
- szklane sufity,
- szklane balustrady,
- szklane daszki,
- szklane meble.
Zamówić można również półki, lustra i kabiny prysznicowe. Do łazienek i kuchni proponowane są także panele z grafikami na ściany.

Na zapleczu firmy jest nowoczesny park maszynowy do przetwórstwa szkła. Maszyny i sprzęty obsługują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Stan-Szkło z lokalizacji: Piekary Śląskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Piekary Śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń