PaFiDa Panel Daniel Machula

Prace elewacyjne
ul. Roździeńskiego 72, 41-946 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PaFiDa Panel Daniel Machula

Informacje

Opis działalności
PaFiDa Panel to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w usługach dekarskich oraz pracach elewacyjnych.
Produkty i usługi
Nasza firma budowlana to przede wszystkim kompleksowe prace dekarskie oraz profesjonalne usługi związane z elewacjami. Dach to jeden z najbardziej newralgicznych punktów każdego budynku, dlatego zapewniamy, że nasze dekarstwo to pewna jakość i precyzja.

Jesteśmy obecni na rynku od niedawna, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i z każdym kolejnym tygodniem poszerzamy naszą ofertę. Pomimo krótkiego czasu działania udało nam się już zdobyć zaufanie kilkudziesięciu klientów, którzy docenili zarówno wysoką jakość naszych usług, jak i szybką realizację zleceń.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- Układanie gontów,
- Konserwacje dachów,
- Montaż rynien,
- Krycie dachów,
- Wymianę rynien.

Przede wszystkim możemy zaoferować kompleksowy remont dachu oraz dokładne układanie dachówek. Wykonujemy także inne obróbki dekarskie oraz rozmaite usługi blacho-dekarskie. Jeśli szukają Państwo kogoś do stworzenia dachu od podstaw - poszukiwania zakończone. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i poradzimy sobie z każdym zadaniem.

Oprócz konstruowania dachów zajmujemy się także płytami elewacyjnymi. Montaż płyt warstwowych w naszym wykonaniu to pewna i precyzyjna jakość solidnej i dobrze wyglądającej elewacji każdego budynku. Elewacje z płyt warstwowych to nasza druga, wcale nie gorsza specjalność.

Nasza kadra to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę zarówno z dziedziny dekarstwa, jak i elewacji są przygotowani na wszystko i nie odmawiają nawet przy najtrudniejszych zadaniach. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń